راسا پرواز آدراپاناراسا پرواز آدراپانا
فراموشی رمز عبور ؟

تور گرجستان

تور گرجستان

تور گرجستان

تور گرجستان

اگر هیچ تصویری از تور گرجستان در ذهن خود ندارید، بهتر است بدانید که گرجستان آمیزه ای از بهترین تجربه های گردشگری را برای شما خلق می کند. به لحاظ موقعیتی گرجستان هم در اروپا و هم در آسیا واقع است، اما مردم گرجستان خود را به عنوان بالکن اروپا معرفی می کنند و به دنبال عضویت در اتحادیه اروپا می باشند.

با سفر به گرجستان و بازدید از این کشور رویایی با مردم صمیمی و خوش قلب، روستاهای زیبا، جنب و جوش شبانه در تفلیس و سواحل و طبیعی جذاب باتومی روبرو می شوید. گرجستان طیف وسیعی از جاذبه و محصولات تفریحی و گردشگری را به شما ارائه می دهد.

راه های سفر به گرجستان

شما می توانید به دو روش زمینی و هوایی به گرجستان سفر کنید. بهترین مسیر سفر زمینی به کشور گرجستان، استفاده از خاک کشور ترکیه می باشد. دو مرز مشترک مهم بین کشورهای ترکیه و گرجستان وجود دارد. یکی از این مرزها سارپ و دیگری واله می باشد. البته از طریق کشور ارمنستان نیز می توان به صورت زمینی وارد کشور گرجستان شد. مرز سارپ به صورت شبانه روزی باز می باشد و مرز واله از ساعت ۹ صبح تا ۸ شب باز می باشد.

زمان مناسب برای سفر به گرجستان

بهترین زمان برای سفر به گرجستان فصل فصل بهار و تابستان است، چرا که هوا در این کشور گرم می شود و تفریحات آبی در گرجستان، مخصوصا شهر باتومی بسیار لذت بخش خواهد شد. در فصل سرد استفاده از آب برای ما تقریبا غیر ممکن خواهد بود. بهار و پاییز عموما مرطوب تر از دو فصل دیگر هستند و ماه های زمستان و تابستان ، خشک ترین دوره ها هستند. بیشتر نواحی گرجستان ، تابستانهای گرم و زمستانهای نسبتاٌ سردی را تجربه می کنند.

بهار و تابستان شلوغ ترین فصل در گرجستان از نظر وجود توریست نیز هست. استفاده از سواحل بسیار زیبای باتومی برای ایرانیان با رسیدن فصل تابستان که هوا گرم می شود بسیار جذاب خواهد بود. می توان در خیابان های ساحلی این شهر قدم زد و از آب وهوا و مناظر دیدنی و بسیار زیبای آن و همچنین سواحل زیبای در یای سیاه لذت برد.

جهت دریافت مشاوره در زمینه انتخاب پکیج تور گرجستان با همکاران ما تماس بگیرید !

۰۲۱-۸۸۵۴۲۰۹۴