راسا پرواز آدراپاناراسا پرواز آدراپانا
فراموشی رمز عبور ؟

تور نوروز ۹۷

پکیج های ویژه تور نوروز ۹۷

آژانس هواپیمایی آدراپانا با ارائه پکیج های ویژه تور نوروز ۹۷ تلاش می نماید تا تعطیلات خاطره انگیزی را به شما هدیه دهد. تور نوروز ۹۷ بهترین فرصت برای کسانی است که می خواهند شروع سال خود را با سفر و در آرامش سپری کنند.

پکیج های مربوط به تور نوروز ۹۷ را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید :

بهتر است قبل از رزرو پکیج های مربوط به تور نوروز ۹۷ کمی راجع به شهرها و جاذبه های گردشگری آنها تحقیق کنید و همچنین لازم است بدانید هدفتان از سفر چیست. آیا به دنبال یک مقصد مناسب برای یک سفر خانوادگی می گردید و به دنبال فضایی آرام و سبز هستید و یا ترجیح می دهید هیجان را تجربه کنید و از زمان نوروزی برای کشف طبیعت استفاده نمایید. عده زیادی از افراد نیز به آثار تاریخی علاقه دارند و نوروز را در داخل و یا خارج از ایران در شهرهای تاریخی و در کنار آثار به جا مانده از گذشتگان جشن میگیرند. عده ای هم ترکیبی از تمام موارد را انتخاب می نمایند.

با توجه به گفته ها می بینید که هدف از سفر در نوروز می تواند بسیار متفاوت باشد و حتی ممکن است در یک خانواده افراد علاقه های متفاوتی داشته باشند. البته برای هریک از این حالت ها، راه حل مناسبی نیز وجود دارد. مانند استفاده از تورهای ترکیبی و یا انتخاب شهرهایی است که موارد زیادی را در خود داشته باشند. بنابراین پیشنهاد می شود از حالا هدفتان را مشخص کنید و برای آن برنامه ریزی کنید.

چطور مقصد مناسب برای تور نوروز ۹۷ را انتخاب نماییم ؟

بدیهی است که یکی از مهمترین عوامل در انتخاب مقصد سفر، میزان بودجه ای است که برای آن در نظر گرفته اید. اگر به همراه اعضای خانواده خود سالی یک بار به تعطیلات درخور و شایسته بروید و از تورهای نوروزی هیجان انگیز و دلچسب استفاده کنید، قطعا بهتر از چندین سفری خواهد بود که با امکانات محدود و در محیط های نا امنی سپری شده و حسرت فعالیت های تفریحی، خوراک های لذیذ و خرید را بر دل اعضای خانوادتان می گذارد.

اما با هر میزان بودجه ای که در نظر گرفته اید، تلاش کنید با بکارگیری روش های زیر مقصد مناسب تری را برای سفر انتخاب نمایید.

به زمان سفر توجه کنید :

قبل از هرچیز پیشنهاد می شود برای تحقیق راجع به شهرها و کشورهای مختلف گشتی در اینترنت زده و یا با مشاوران ما صحبت نمایید. ممکن است شهر یا کشوری برای سفر در پاییز یا زمستان بسیار مناسب باشد اما در بهار جذابیتی چندانی برای مسافران نداشته باشد. پس لطفا اطلاعاتی قبلی خود را با توجه به زمان سفر (یعنی نوروز ۹۷) بروزرسانی کنید.

با فرهنگ کشور مقصد آشنا شوید :

توجه به فرهنگ کشورها نیز می تواند یکی از عوامل تاثیرگذار در انتخاب مقصد سفر باشد. در بسیاری از کشورها مراسم نوروز زیاد شناخته شده نبوده و شاهد مراسم خاصی در در آنها نیستیم. بنابراین نباید انتظار داشته باشید برای شما تدارک خاصی در نظر بگیرند و یا حتی ممکن است با توجه به فرهنگ و قوانین کشورشان، نتوانید در طول سفر آداب و رسوم ایرانی را بجای بیاورید و یا تعطیلات خود را با جشن های نوروزی سپری کنید.

به تنوع جاذبه های گردشگری کشور مقصد توجه کنید :

همانطور که گفته شد، ممکن است هدف از سفر در بین اعضای خانواده متفاوت باشد. بنابراین سعی کنید کشوری را برای سفر انتخاب نمایید که دارای جاذبه های گردشگری متنوع باشد. خودتان را جای اعضای خانواده بگذارید و ببینید در سفر چه چیزی می تواند برای آنها جذاب است.

زمان تعطیلات خود را در نظر بگیرید :

این نکته که شما چند روز برای سپری کردن تعطیلات فرصت دارید بسیار مهم است. در صورتی که فرصت شما کم است، می توانید مقصدی را انتخاب نمایید که کمترین پرواز داخلی را داشته باشید تا بتوانید زمان بیشتری را به گشت و گذار و استراحت بپردازید. وجود پروازهای متعدد می تواند شما را خسته کرده و لذت سفر را از شما بگیرد.

در نهایت برای انتخاب تور نوروز ۹۷ می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید تا با توجه به نیاز شما بهترین پکیج را به شما پیشنهاد نمایند.

۰۲۱-۸۸۵۴۲۰۹۴