راسا پرواز آدراپاناراسا پرواز آدراپانا
فراموشی رمز عبور ؟

تور نوروزی | تور ویژه نوروز

تور نوروزی | تور ویژه نوروز

به خاطر تعطیلات نوروزی بسیاری از مردم ایران، این زمان را غنیمت شمرده و عازم تور نوروزی خواهند شد. نوروز که از راه می‌رسد با خودش عطر سفر و گشت و گذار را به همراه می‌آورد. ایرانیان از دیرباز سفر را در گوشه‌ی سفره‌ی هفت سین خود گذاشته، بار سفر می‌بستند و به نقاط مختلف ایران و جهان سفر می‌کرده‌اند. البته برای سفر مناسب به تور نوروزی و انتخاب تور ویژه نوروز لازم است از مدتها قبل برنامه ریزی کنید. این برنامه ریزی شامل مکان سفر، تعداد روزهای اقامت، نحوه اقامت و یا حتی مسیر سفر خواهد شد.

در این صفحه می توانید آخرین پکیج های تور نوروزی را مشاهده نمایید.

سعی ما بر آن بوده که تمام مسیر‌های پرطرفدار با تنوع فراوان را در لیست پکیج های تور نوروز ۹۶ آدراپانا قرار دهیم تا انتخابی همسو با سلیقه خود داشته باشید و ما نیز بتوانیم میزبانی خوب برای برگزاری تورهای نوروزی همسفران خود باشیم.

انتخاب مکان مناسب برای تور نوروزی :

از آنجایی که پکیج های تور نوروزی شرکت مسافرتی آدراپانا با نظارت خبره‌ترین کارشناسان گردشگری تنظیم شده است و این حجم از سفر و قدرت انتخاب ممکن است شما را کمی سردرگم کند. پیشنهاد ما به شما این است : سفر‌های خود را با دسته‌بندی‌های کلان تقسیم و سپس بر روی جاذبه‌ها دقت کنید. مهمترین مسئله این است که قبل از هرچیز هدف از سفر را به خوبی مشخص کنید. به دنبال سفر فرهنگی هستید یا طبیعت منطقه برای شما اولویت دارد؟ آیا ساحل شما را اغنا می‌کند یا به دنبال تاریخ و فرهنگ هستید؟ آیا می‌خواهید خرید کنید؟ آیا حیات وحش نیز از علایق شماست؟ …

هرچه هدفتان از سفر مشخص تر باشد انتخاب برایتان آسان تر خواهد بود. همچنین می توانید با توجه به هدفتان از سفر نوروزی از کارشناسان ما بخواهید تا شما را در جهت انتخاب تور ویژه نوروز راهنمایی کنند.

تلفن تماس جهت دریافت مشاوره و انتخاب پکیج مناسب تور نوروزی :

۰۲۱-۸۸۵۴۲۰۹۴

فرقی نمی کند تورهای نوروزی داخلی را برای سفر انتخاب می کنید و یا خارجی، در ادامه به نکاتی اشاره خواهد شد که می‌تواند در ایجاد یک تجربه به یاد ماندنی برای خرید تور نوروزی به شما مسافران گرامی کمک کند :

  1. سفر خود را برنامه‌ریزی کنید و رزرو پرواز، تور و هتل خود را به لحظه‌های آخر موکول نکنید.

  2. به دلیل حجم بالای تقاضا، معمولاً معتبرترین ایرلاین‌ها، بهترین ساعات پروازی و مناسب‌ترین روزها برای سفر از ۲ ماه قبل پر می‌شوند، در نتیجه همیشه کمی زودتر برای رزرو تور خود اقدام کنید.

  3. شما فقط سالی یک بار تعطیلات نوروزی دارید، در نتیجه برای خرید تور نوروزی اقدام به خرید تور از یک آژانس غیر معتبر ننمایید.

  4. حتما قبل از رزرو تور نوروزی راجع به آب و هوای کشور مقصد در زمان سفرتان تحقیق کنید.

  5. صرفا به دلیل ارزان بودن تورها و یا بلیط هواپیما اقدام به رزرو آن ننمایید. گاهی پروازها در ساعت های نامناسب بوده و یا دارای استاپ های بیش از حد می باشند که زمان زیادی از سفر نوروزی را از شما می گیرد و کل سفر را برایتان عذاب آور خواهد کرد.

  6. تعطیلات نوروز زمان مناسبی برای گشت و گذار است، از حد‌اکثر زمان خود برای دیدن شهر‌ها و کشور‌های مختلف استفاده کنید.

در آخر سفر نوروزی خوبی را برایتان آرزو می کنیم و امیدوارم با توجه به مواردی که در این مطلب به آنها اشاره شد از تمامی مراحل سفرتان لذت ببرید.