راسا پرواز آدراپاناراسا پرواز آدراپانا
فراموشی رمز عبور ؟

تور آنتالیا

اسلایدر تور آنتالیا

اسلایدر تور آنتالیا

تور آنتالیا

اگر قصد سفر به آنتالیا را دارید متن زیر را با دقت مطالعه نمایید و یا با مشاورین ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم در خصوص انتخاب پکیج مناسب تور آنتالیا به شما ارائه شود.

آنتالیا از شهرهای مهم و توریستی کشور ترکیه است. هر ساله شمار زیادی از افراد برای گردش تور آنتالیا را انتخاب می نمایند. این شهر که به عنوان مرکز گردشگری و تفریحی در ترکیه شناخته می شود، دارای جاذبه های گردشگری فراوان می باشد که مردم را برای انتخاب تور آنتالیا برای سفر راغب می سازد. از جاذبه های تور آنتالیا می توان به مراکز خرید آنتالیا، جاذبه های گردشگری آنتالیا و همچنین مناطق دیدنی آنتالیا اشاره کرد.

آنتالیا شهر ساحل و دریاست. شهری با جمعیت جوان که اولین سکونت گاه های ترکیه را در خود دارد. شهر هیجان بازی‌های آبی و رستوران‌ها و کافه‌های سنگی.

آنتالیا شهر ورزش های دریایی مثل موج سواری، اسکی روی آب و قایق رانی است. تور رافیتینگ، که شامل سوار شدن بر قایق های بادی و حرکت بین رودخانه‌ خروشان می شود. تور کشتی هم شامل پذیرایی از مسافران با غذاها و نوشیدنی های مختلف و موسیقی زنده، روی دریای مدیترانه می شود. در هر دوی این تورها، توقف های کوتاهی هست برای اینکه از روی صخره ها به درون آب شیرجه بزنید.

اگر به تور ترکیه و تور آنتالیا بروید حتما با این جاذبه های گردشگری آشنا خواهید شد.

هوای آنتالیا در طول سال تغییر چندانی نمی کند. بیشتر روزها گرم و شرجی است. زمستان‌ها کمی خنک‌ تر می‌شود و چند روزی باران می‌بارد. بهترین زمان برای سفر به تور آنتالیا، از اوایل فروردین تا اواخر آبان است که می‌شود در دریا شنا کرد.

لازم است بدانید در زمان های خاصی فستیوال های خاص مانند فستیوال خرید در آنتالیا برگزار می شود که افراد زیادی برای شرکت در آن ها تور آنتالیا را برای سفر انتخاب خواهند کرد.

تلفن تماس جهت دریافت مشاوره و سفارش تور :

۰۲۱-۸۸۵۴۲۰۹۴