راسا پرواز آدراپاناراسا پرواز آدراپانا
فراموشی رمز عبور ؟

تور ارمنستان

تور ارمنستان

تور ارمنستان

تور ارمنستان

اگر از داخل ایران قصد سفر به ارمنستان را دارید هم می توانید به صورت زمینی به این کشور سفر کنید و هم به صورت هوایی. اما انتخاب کدام یک مناسب تر است ؟ جواب این سوال بستگی به شرایط شما خواهد داشت !

اگر اکیپ رفقای شما شلوغ است و عجله ای برای بازگشت به ایران ندارید و البته هزینه سفر هوایی هم برای شما گران تمام می‌شود، بهتر است راه زمینی را انتخاب نمایید. اتوبوس‌های VIP تهران-ایروان هر روز از ترمینال آرژانتین حرکت می‌کند. قیمت بلیت رفت و برگشت این اتوبوس‌ها حدود ۳۰۰ هزار تومان می‌شود. البته شما این شانس را دارید که یک روز پس از رسیدن به ارمنستان تاریخ بلیت برگشتتان را نهایی کنید.

اگر وقت زیادی برای سفر به ارمنستان ندارید، مجبورید با پرواز هوایی به ارمنستان بروید که البته هزینه بیشتری روی دستتان می‌ماند، اما یک پیشنهاد ویژه هم برای سفر به ارمنستان وجود دارد. با قطار از تهران به جلفا بروید، از آنجا به راحتی با سواری به مرز نوردوز ارمنستان می‌رسید. اگر مشکلی در خروج و پاسپورت نداشته باشید در یک چشم به هم زدن در خاک ارمنستان هستید. آن سوی مرز ماشین‌های زیادی هستند که شما را به ایروان می‌رسانند. بعضی از این سواری‌ها مرسدس بنز هستند. اگر تعداد شما بیش از ۳ نفر باشد این مدل سفر صددرصد از اتوبوس ارزان‌تر تمام می‌شود. با توجه به جاده سخت ایروان، این بخش سفر با اتوبوس دشوار می‌شود اما بنزها که راننده‌های آنها روزی یک بار رفت و برگشت این مسیر را طی می‌کنند، به سرعت شما را به ایروان می‌رسانند. به شما پیشنهاد می‌کنیم اینجای سفر را استراحت کنید.

زمان مناسب برای تور ارمنستان

آب و هوای ارمنستان مشخصاً از نوع آب و هوای قاره‌ای است که یعنی زمستان‌های خیلی سرد و تابستان‌های خیلی گرم دارد. بهترین زمان برای رزرو تور ارمنستان در فصل پاییز، اواسط شهریور تا اواسط آذر و فصل بهار می باشد. اگر از سرمای زمستان گریزانید هر زمانی بین اردیبهشت تا آذر زمان خوبی برای سفر شما می باشد. ولی اگر به اسکی علاقه دارید، پیست اسکی تساقکادزور جای مناسبی برای دوستداران ورزشهای زمستانی می باشد که تا شهر ایروان فقط چهل دقیقه فاصله دارد و بهترین زمان برای سفر به ارمنستان در فصل زمستان، از اوایل دی ماه تا اواسط فروردین ماه می باشد.

اگر قصد خرید تور ارمنستان را دارید و به دنبال پکیج مناسب می گردید می توانید با همکاران ما تماس حاصل نمایید تا مشاوره های لازم به شما داده شود:

۰۲۱-۸۸۵۴۲۰۹۴