راسا پرواز آدراپاناراسا پرواز آدراپانا
فراموشی رمز عبور ؟

تور پکن

تور پکن

تور پکن

تور پکن

پکن شهری شلوغ و مملو از مردم و صداها است. کسانی که عاشق شلوغی هستند حتما از تور پکن لذت خواهند برد. پکن، پایتخت چین شهری جذاب است که به سرعت مدرنیزه شده اما برخی از جنبه های گذشته با شکوه خود را نگه داشته است. پکن یک شهر خوب برای کاوش با پای پیاده، لذت بردن از خوراک‌های لذیذ در بازار مواد غذایی شبانه و یا بازدید از برخی از جاذبه های توریستی برتر است.

پکیج های مربوط به تور پکن را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید :

تاریخ ۳۰۰۰ ساله شهر دیدنی‌های پکن را شگفت‌انگیز و مسحورکننده کرده؛ دیوار چین که مارپیچ باشکوهی میان تپه‌های شمالی شهر ساخته، شهر ممنوعه که یک کاخ سلطنتی استثنایی است و کوچه پس کوچه‌های بافت تاریخی هوتونگ که آدم را صدها سال در تاریخ به عقب برمی‌گردانند.

این شهر به تنهایی شش سایت تاریخی دارد که در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده‌اند. در تور پکن می توانید از غذا خوردن از یک سفره بزرگ پر از چیزهای خوشمزه، متفاوت و هیجان‌انگیز مانند: از نودل‌های محشر و دامپلینگ‌های داغ تا خوراک‌هایی از شش گوشه دنیا لذت ببرید. تنوع رستوران‌های پکن دیوانه‌کننده است. خرید در پکن هم تجربه بی‌نقصی است؛ مرکز خریدهای باشکوه با معماری‌های مدرن و برندهای محبوب و بازارهای سنتی خوش‌آب و رنگ پر از چای و ابریشم، پاهایتان را خسته و حالتان را خوب می‌کنند.

بهترین زمان استفاده از تور پکن

در طول زمستان آب و هوای پکن همواره سرد است و ماه های ژانویه و فوریه معمولا خشک ترین و سردترین ماه ها هستند و هوای سرد شبانه نیز بسیار معمول و عادی می باشد. برعکس، تابستان های پکن گرم و مرطوب است و آفتاب بسیاری دارد که دمای هوا را بالاتر از ۳۰ درجه نگه می دارد. این دمای زیاد گاهی گرم و گرفته می شود و میزان آلودگی هوا را نیز بالا می برد.

در کل فصول به این ترتیب دسته بندی می شوند:

بهار: مناسب، گاهی گرم می شود.
تابستان: گرم به همراه باران های موسمی.
پاییز: صاف، آفتابی و گرم.
زمستان: سرد همراه با باد و طوفان های فصلی و بارش برف.

جهت دریافت مشاوره در زمینه انتخاب پکیج تور پکن با همکاران ما تماس بگیرید !

۰۲۱-۸۸۵۴۲۰۹۴