شارژ کردن تلفن همراه در مسافرت

یکی از مشکلاتی که همه ی ما به آن بر می خوریم، شارژ کردن تلفن همراه در مسافرت است. وابستگی شدید ما به گوشی های نسل جدید، کاربردی بودن برنامه های مفید مربوط به مکان یابی گوشی، ثبت لحظات خوب سفر، گوش دادن به آهنگ و… همه و همه باعث زودتر خالی شده شارژ تلفن همراه ما می شود.

حالا تصور کنید در جایی هستید که دسترسی به برق هم ندارید. این مسئله بسیار کلافه کننده خواهد بود. ولی خوشبختانه پیشرفت تکنولوژی باعث شده که همیشه برای شارژ کردن تلفن همراه خود نیاز به برق نداشته باشیم.

اولین روش شارژ کردن تلفن همراه در سفرهای چند روزه و بدون دسترسی به برق، استفاده از فندک خودرو برای شارژ گوشی است. در واقع تبدیل هایی وجود دارند که با استفاده از آنها می توانید از فندک ماشینتان به عنوان شارژر استفاده کنید.

شارژ کردن تلفن همراه در مسافرت

شارژ کردن تلفن همراه در مسافرت

شارژ کردن تلفن همراه در مسافرت

شارژ کردن تلفن همراه در مسافرت

در صورتیکه شارژر فندکی ندارید هم نگران نباشید. اگر در ماشینتان سیستم پخش دارید پس حتما یک درگاه USB هم دارید. در اینصورت به تنها چیزی که احتیاج دارید یک کابل شارژ است که یک سر آن را به گوشی و سر دیگرش را به درگاه یو اس بی ماشین وصل کنید. اما شارژ دستگاه با این روش یک عیب بزرگ دارد و آن هم طولانی بودن زمان شارژ با آن است که در دراز مدت هم می توان به گوشی تان صدمه بزند. بنابراین پیشنهاد می کنیم فقط در مواقع ضروری از این روش استفاده کنید.

شارژ کردن تلفن همراه در مسافرت

شارژ کردن تلفن همراه در مسافرت

روش بعدی و البته تقریبا جدیدی که برای شارژ تلفن های همراه وجود دارد، شارژ گوشی با پاوربانک هاست. پاور بانک ها مدت زیادی نیست که وارد عرصه ی تکنولوژی شده اند اما بدلیل قابلیت زیادی که دارند خیلی مورد توجه قرار گرفته اند. با وجود پاور بانک نه نیاز به پریز دارید و نه حتی برق!
پاور بانک ها انواع مختلفی دارند. بعضی از آنها ظرفیت بیشتر و بعضی ظرفیت کمتری دارند. هر چه ظرفیت دستگاه پاور بانکی که می خرید بیشتر باشد، باید پول بیشتری پرداخت کنید اما از طرف دیگر، می توانید دفعات بیشتری گوشی تان را شارژ کنید. برخی دیگر هم چند درگاه دارند که باعث می شود همزمان بتوانید چند دستگاه را با هم شارژ کنید. پاور بانک هایی هم وجود دارند که قابلیت شارژ سریع دارند و در نتیجه در یک مدت کم باتری گوشی را کاملا شارژ می کنند.

یکی از دیگر فواید پاور بانک ها، علاوه بر شارژ کردن تلفن همراه شما، شارژ کردن دوربین، تبلت و … می باشد و هم چنین قابلیت شارژ گوشی ها با سیستم عامل های مختلف android و ios را نیز دارد.

تمامی روش های نام برده شده برای همه ی اسمارت فون ها کاربرد خواهد داشت.

شارژ کردن تلفن همراه در مسافرت

شارژ کردن تلفن همراه در مسافرت

قبل از سفر حتما به چگونه شارژ کردن تلفن همراه خود توجه کنید تا بتوانید هرچه بیشتر از سفر خود لذت ببرید.