بازار آخر هفته چاتوچاک تایلند

بازار آخر هفته چاتوچاک تایلند یکی از مراکز خرید مهم در بانکوک می باشد که قهرمان بی چون و چرای بازارهای این کشور است و به جرات می توان گفت یکی از بهترین مراکز خرید در جهان می باشد.

بازار آخر هفته چاتوچاک تایلند

بازار چاتوچاک همانند جمعه بازار ایرانی ها می باشد و در روزهای تعطیل برگزار می شود. در این بازار آخر هفته مردم کالاهای محلی شامل انواع میوه های گرمسیری، سبزیجات، صنایع دستی، نقاشی، سرامیک، پوشاک، لوازم منزل، اسباب بازی، و حیوانات خانگی را خرید و فروش می کنند.

بازار آخر هفته چاتوچاک تایلند

بازار آخر هفته چاتوچاک تایلند

بازار هفتگی چاتوچاک بانکوک در زمینی به وسعت ۳۵۰۰۰۰ متر مربع و با بیش از ۸۰۰۰ مغازه برگزار می‌شود. به طور میانگین در هر آخر هفته حدود ۲۰۰۰۰۰ هزار نفر از بازار آخر هفته چاتوچاک بازدید می کنند تا از اجناسی که برای حراج گذاشته شده است، آنچه را که دوست دارند انتخاب و خرید کنند. یکی از پیشنهادهای ما به مسافران تور تایلند بازدید از بازار آخر هفته چاتوچاک در بانکوک است.

بازار آخر هفته چاتوچاک تایلند

نگران مسیر و پیدا کردن راه برای رفتن به بازار چاتوچاک نباشید. می‌توانید سوار مونوریل (BTS) شوید و در ایستگاه Mo Chit پیاده شوید و از خروجی شماره ۱ خارج شوید. یک راه دیگر هم این است که از مترو (MRT) استفاده کنید و در ایستگاه Chatuchak Park از قطار پیاده شوید و باز هم از خروجی شماره یک بیرون بروید.

بازار آخر هفته چاتوچاک تایلند

بازار آخر هفته چاتوچاک تایلند

بازار چاتوچاک بانکوک Chatuchak در آخر هفته ها یعنی روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۹:۰۰ تا ۱۸:۰۰ و روزهای جمعه از ساعت ۱۸:۰۰ تا ۲۴:۰۰ باز است. البته غرفه مربوط به گل و گیاه در روزهای سه شنبه و چهارشنبه نیز از ساعت ۷:۰۰ تا ۱۸:۰۰ باز است. در صورت خستگی در این بازارها می توانید از ماساژ سریع پا، لذت ببرید.

نکته: سیگار کشیدن در این بازار ممنوع بوده و جریمه‌ای دو هزار باتی در انتظار متخلفان است.

آدرس بازار آخر هفته چاتوچاک تایلند:

Kamphaeng Phet 2 Road, Chatuchak, Bangkok

نقشه ی گوگل بازار آخر هفته چاتوچاک تایلند: