راسا پرواز آدراپاناراسا پرواز آدراپانا
فراموشی رمز عبور ؟

تور چین

تور چین

تور چین

تور چین

اگر راجع به تور چین اطلاعاتی ندارید و برای اولین بار است که به این کشور سفر می کنید، توصیه می شود قبل از تصمیم گیری برای خرید تور چین، متن زیر را مطالعه نمایید و یا با همکاران ما تماس بگیرید تا مشاوره های لازم به شما داده شود.

هدف از سفر به چین ؟

چین کشوری تاریخی است. در این کشور سنت و مدرنیته در کنار یکدیگر قرار دارند. به هر جای این کشور سفر کنید چیز‌های جذاب و جالبی خواهید دید. از غذا‌های سنتی و گوناگون گرفته تا مکان‌های زیبا و دیدنی که بیشتر آن‌ها از اهمیت تاریخی برخوردارند و در جهان شناخته شده هستند.

همانطور که بارها گفتیم، هدف از سفر در انتخاب تور مناسب بسیار اهمیت دارد. قبل از انتخاب پکیج مناسب برای تور چین لازم است بدانید هدفتان از این سفر چیست ؟ آیا می خواهد با جاذبه های گردشگری طبیعی چین آشنا شوید و یا می خواهید فرهنگ چین را بهتر بشناسید ؟ به دنبال کار و بیزینس هستید و یا برای انجام تحقیقات به کشور چین سفر می کنید ؟

هدف از سفر هرچه که باشد بهتر است کل مسیر را بر اساس آن مشخص کنید. مانند انتخاب زمان پرواز ، مکان هتل ، نوع هتل و …

آشنایی با فرهنگ در تور چین

تمامی کشورها فرهنگ ها و عادات مخصوص به خود را دارند و چینی ها نیز از این قائله مستثنی نیستند. هرچه فرهنگ کشوری را که دارید به آن سفر می کنید بهتر بشناسید سفر بهتری خواهید داشت و چیز غیر منتظره ای شما را آزرده خاطر نخواهد کرد.

مثلا جالب است بدانید هزینه‌ی غذایی کامل در رستوران ۲ تا ۸ دلار است. به علاوه‌ی هزینه‌ای که باید برای یک کاسه برنج و همچنین ظروف تمیز پرداخت کنید (بله! تمیزی ظروف هزینه‌ای جداگانه دارد) معمولا ۵۰ سنت است.

همچنین جالب است بدانید برای کاهش هزینه های سفر می توانید از روش های زیر استفاده نمایید :

درخواست «زایو پن» (Xiao Pan) کنید

اگر تنها غذا می‌خورید درخواست زایو پن کنید. زایو پن تکه‌های کوچک غذا است. با وجود کوچک بودن غذای کاملی است و هزینه‌ی معقولی دارد.

از صندلی‌های سخت استفاده کنید

سفر روی صندلی‌های سخت اتوبوس‌ها و قطار‌ها که بر خلاف اسمشان سخت نیستند و امکانات ابتدایی مورد نیاز برای سفر را دارند هزینه‌ای مناسبی برای شما دارند.

پیشنهاد می شود اگر می خواهید به تور چین سفر کنید حتما اطلاعات کاملی راجع به فرهنگ و آداب و رسوم خاص این کشور بدست آورید.

زمان مناسب برای سفر به چین

پس از مشخص کردن هدف از سفر به کشور چین، نوبت به انتخاب زمان می رسد. لازم است بدانید چه زمانی می خواهید اقدام به رزرو تور چین نمایید که برایتان مناسب تر باشد. در انتخاب زمان علاوه بر فصول مختلف سال و شرایط جوی می بایست هزینه تور را نیز در نظر بگیرید. هزینه رزرو تور چین در ماه های مختلف سال متفاوت است .

ماه های جولای و آگست گرم ترین ماه های پکن هستند و بیشترین نور آفتاب و طولانی ترین ساعات روز را تجربه می کنند و باعث تعجب است که بدانید بدلیل هوای موسمی آسیای شرقی، باران های سیل آسایی هم در همین ماه ها می بارد. میانگین بارش باران در جولای حدود ۲۰۰ میلیمتر و در آگست ۱۸۰ میلیمتر است و در ماه سپتامبر تقریبا صفر است؛ پس سپتامبر برای سفر مناسب تر است.

هوای زمستانی پکن شاید کمی سرد باشد اما بدلیل تاثیر بلقوه ی گردبادهای هوایی سیبری، هوایی بسیار خشک و بدون باران دارد. دمای روزهای ژانویه منجمد کننده است و شبها تا ۱۰ درجه زیر صفر هم پایین می آید. اکثرا این زمان برای سفر به پکن مناسب تر است زیرا همه چیز ارزان می باشد و هتل ها برای جذب مسافر تخفیفات ویژه ای می دهند. تابستان نیز بهترین فصل برای سفر به پکن است زیرا هوای دلپذیری دارد. بهار هم فصل خوبی است چراکه در ماه های آوریل و می دمای هوا حدود ۲۰ درجه است. در کل فصول به این ترتیب دسته بندی می شوند:

بهار: مناسب، گاهی گرم می شود
تابستان: گرم به همراه باران های موسمی
پاییز: صاف، آفتابی و گرم
زمستان: سرد همراه با باد و طوفان های فصلی و بارش برف

بهتر است قبل از انتخاب پکیج تور چین با همکاران ما در این زمینه صحبت کنید و مشاوره های لازم را دریافت کنید :

۰۲۱-۸۸۵۴۲۰۹۴