راسا پرواز آدراپاناراسا پرواز آدراپانا
فراموشی رمز عبور ؟

تور دبی

تور دبی

تور دبی

تور دبی

قبل از صحبت راجع به تور دبی لازم است بدانید، دبی در امارات متحده عربی به عنوان دومین شهر پر جمعیت و مهم محسوب می شود که ابوظبی اولین آن را به خود اختصاص داده است. مساحت این شهر حدود ۵ درصد کل امارات را به خود اختصاص داده است. دبی را پایتخت تجاری امارات نیز می نامند و دارای مناطق دیدنی طبیعی و مدرنی است که هر ساله توریست های زیادی برای دیدن آنها تور دبی را برای سفر انتخاب می کنند .

از آنجایی که دبی یک شهر صحرایی در کشور امارات می باشد، جای تعجبی نیست که آب و هوای گرم و روزهای شدیدا آفتابی داشته باشد. گرم ترین ماه های دبی بین ماه های می تا سپتامبر می باشد که دمای هوا به ۳۹ و ۴۰ درجه می رسد و احتمال بارش باران تقریبا صفر است.

اما دبی در ماه های دسامبر، ژانویه و فوریه خنک ترین آب و هوا را دارد هرچند که با وجود آفتاب، دمای هوای دبی هیچ گاه کمتر از ۲۳ درجه نمی شود. ماه های فوریه و مارچ پر بارانترین ماه های دبی هستند ولی میزان باران در این زمان تنها ۲۳ میلیمتر در هر ماه و بسیار ناچیز است. در حقیقت میزان بارش سالانه ی دبی تنها ۱۵۰ میلیمتر می باشد.

هدف از سفر به دبی

پیش از هرچیزی هدف خود از سفر به دبی را مشخص کنید تا با توجه به آن بتوانید پکیج مناسب برای تور دبی را انتخاب نمایید. هدف از سفر به دبی معمولا می تواند بیزینس ، خرید ، گشت و گذار ، بازدید از جاذبه های گردشگری و یا ترکیبی از همه موارد باشد. بر همین اساس نیاز هست موارد زیادی از جمله مکان هتل ، نوع هتل ، نوع و زمان پرواز و … را بررسی کنید. پس پیشنهاد می شود قبل از هر چیزی یک نقشه سفر به دبی در ذهنتان ایجاد کنید.

زمان مناسب برای تور دبی

حال که هدفتان را مشخص کرده اید لازم است تا با توجه به آن برای زمان سفر به دبی نیز تصمیم گیری کنید. البته پیشنهاد ما سفرهای تفریحی به تور دبی در فصل های غیر از فصل تابستان است که آب و هوا برای مسافرت کمی بهتر است.

دبی یکی از بهترین مقصد های چهار فصل نزدیک به ایران میباشد. در هر زمان از سال ویژگیها و جذابیتهای خاص خود را داراست. دبی در سرتاسر سال پر از جشنواره ها و فستیوالهای خرید و نمایشگاههای معتبر می باشد. هوای دبی گاهی بسیار مرطوب و شرجی می شود؛ اما در هوای بسیار داغ، از میزان رطوبت کاسته شده و هوا خنک تر و قابل تحمل تر می شود. اکثر توریست ها ترجیح می دهند در ماه های تابستان به دبی سفر نکنند زیرا گرمای هوا به آنها اجازه نمی دهد از گردش های خود لذت کافی ببرند.

باتوجه به اینکه دبی در تابستان حدود ۱۰ تا ۱۱ ساعت هوای آفتابی و داغ دارد، توریست ها در اواخر روز به سیاحت می پردازند و به همین دلیل جاذبه های گردشگری دبی تا پاسی از شب نیز باز هستند. بدلیل اینکه در وسط روز دمای هوا بالا می رود، رستوران ها و مراکز خرید مجهز به سیستم تهویه هوا طرفداران بیشتری دارند. پس بهترین زمان برای سفر به دبی بین ماه های دسامبر و مارچ است که هوا دلپذیرتر است و عصرها هوای ملایم و خنکی دارد.

انتخاب هتل برای تور دبی

همانطور که گفته شد برای انتخاب پکیج مناسب تور دبی می بایست با توجه به هدف از سفر، هتل مورد نظر خود را انتخاب کنید. هتل های دبی از نظر کیفیت و سرویس دهی آنها جزء استانداردترین مقاصد توریستی می باشد. در دبی انواع هتلهای کم هزینه در محله دیره تا لوکس ترین ها در شیخ زائد و جمیرا میتوان یافت.
لذا توصیه میکنیم فقط خود را به منطقه دیره محدود نکنید. هتل مناسب با بودجه و شرایط شما در مناطق مختلف دبی را از مشاورین آدراپانا بخواهید. فقط بهتر است هتلی را که انتخاب می کنید از نظر دسترسی به تاکسی و مراکز خرید مورد نظرتان مناسب باشد.

برای دریافت مشاوره و انتخاب تور مناسب با همکاران ما تماس بگیرید !

۰۲۱-۸۸۵۴۲۰۹۴