راسا پرواز آدراپاناراسا پرواز آدراپانا
فراموشی رمز عبور ؟

تور اروپا | تور ترکیبی اروپا

تور اروپا

تور اروپا

تور اروپا | تور ترکیبی اروپا

تور اروپا از خاص ترین تورهای مسافرتی محسوب می شود. قاره اروپا با دارا بودن آب و هوایی فوق العاده، طبیعتی بی نظیر و جاذبه های گردشگری بیشمار، سالانه میزبان تعداد زیادی گردشگر از سراسر جهان می باشد. بسیاری از گردشگران تور ترکیبی اروپا را برای سفر به این قاره انتخاب می نمایند.

اروپا در نیم‌کره شمالی قرار گرفته و پس از اقیانوسیه، دومین قاره کوچک جهان است. مساحت این سرزمین حدود ۱۰ میلیون کیلومتر مربع است و بیش از ۷۳۰ میلیون نفر جمعیت دارد که یازده درصد از جمعیت جهان را تشکیل می‌دهند. مردم ساکن اروپا، از اقوام گوناگون هستند و به زبان‌های مختلفی از جمله انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، هلندی، پرتغالی، یونانی، روسی، مجاری، فنلاندی و سوئدی حرف می‌زنند. به خاطر همین تنوع فرهنگی و جغرافیایی، تور اروپا یکی از پرطرفدارترین تورهای مسافرتی در سراسر جهان است.

تعدادی از کشورهای توریستی معروف اروپا عبارتند از : فرانسه، انگلستان، اسپانیا، پرتغال، ایتالیا، روسیه، ارمنستان، آذربایجان و… که اگر می خواهید تور ترکیبی اروپا را انتخاب کنید می توانید در قالب یک پکیج به این کشورها سفر کنید و به اصطلاح تور دور اروپا را تجربه کنید.

کشورهای فرانسه با بیش از ۸۰ میلیون نفر توریست خارجی، اسپانیا ۶۰ میلیون نفر و ایتالیا ۴۶ میلیون نفر بیشترین آمار گردشگر در میان گردشگران تور اروپا را دارا می باشند.

همچنین بسیاری از کشورهای اروپای شرقی را می توان به عنوان مقاصد گردشگری محسوب نمود. این کشورها برای گردشگران تور اروپا جاذبه های زیادی دارند. به عنوان مثال از زیبایی سواحل بلغارستان گرفته تا معماری باروک بندر دوبرونیک، جاذبه های طبیعی زیبایی می باشند که موجب شده اند این کشورها از زیباترین کشورهای دنیا باشند.

در تور اروپا می توانید به یک کشور اروپایی و یا چندین کشور به صورت همزمان سفر کنید. انتخاب تور با توجه به زمان سفر و هدف از سفر می تواند متفاوت باشد. پیشنهاد می شود قبل ار سفر با همکاران ما تماس حاصل نمایید تا مشاوره های لازم در خصوص انتخاب پکیج مناسب تور اروپا به شما داده شود.

برای آگاهی از آخرین و مناسب ترین پکیج تور اروپا با همکاران ما تماس بگیرید!

تلفن تماس : ۰۲۱۸۸۵۴۲۰۹۴