راسا پرواز آدراپاناراسا پرواز آدراپانا
فراموشی رمز عبور ؟

تور فرانسه

تور فرانسه

تور فرانسه

تور فرانسه

تور فرانسه جزو خاص ترین تورهای مسافرتی می باشد. بسیاری از مردم کشور فرانسه و شهر پاریس را شهر عشاق می نامند و گردشگرانی که تور فرانسه را به عنوان ماه عسل خود انتخاب می کنند حتما قدم زدن در خیابان شانزه لیزه را جزو برنامه خود قرار می دهند. کشور فرانسه با دارا بودن آب و هوایی فوق العاده، طبیعتی بی نظیر و جاذبه های گردشگری بیشمار، سالانه میزبان تعداد زیادی گردشگر از سراسر جهان می باشد. هر کسی با هر سلیقه‌ای که به این کشور سفر کند، قطعا با خاطرات و تجربیات لذت‌بخش به خانه‌ی خود باز می‌گردد. تاریخچه‌ی غنی و پربار این کشور سبب شده که در گوشه و کنار آن، بناهای تاریخی، قلعه‌ها و آثار معماری باشکوهی را ببینید که همگی نشانی از فرهنگ غنی این کشور بی‌نظیر هستند. هیچ چیزی مانند یک گردش چند ساعته در حوالی رود سن، نمی‌تواند حال و هوایتان را عوض کند.

بهترین زمان برای سفر به فرانسه چه زمانی است ؟

ماه های آوریل تا ژوئن و ماه های سپتامبر تا نوامبر بهترین زمان برای سفر به فرانسه است. این ماه ها نه تنها از نظر آب و هوا بلکه از سایر جهات نیز برای سفر مناسب است. بدترین ماه ها جولای و آگوست است زیرا گردشگران در این ماه ها هجوم می آورند. ماه های نوامبر تا ژانویه هوا سرد است و بنابراین توریست کمتری به فرانسه سفر می کند و هتل ها ارزان تر است و فرصت مناسبی برای رزرو ارزان تر تور فرانسه است.

آب و هوای کشور فرانسه چگونه است ؟

 آب و هوای این کشور شهر به شهر متفاوت است. پاریس هیچ گاه خیلی سرد نمی شود و برف به ندرت می بارد.بارش باران نیز در پاریس به صورت نم نم و همراه با مه است و معمولا بیشتر از یک روز به طول می انجامد. خشک ترین ماه سال ، ماه مه است و خشک ترین بخش کشور فرانسه سواحل مدیترانه در جنوب آن است. بارندگی در فصل های بهار و پاییز بسیار سنگین است و گاهی در شهر کن بسیار بیشتر از شهر پاریس است.

اگر قصد سفر به کشور فرانسه را دارید و به دنبال تور مناسب می گردید می توانید با همکاران ما تماس حاصل نمایید تا مشاوره های لازم به شما داده شود:

۰۲۱-۸۸۵۴۲۰۹۴