ویزای سرمایه گذاری کانادا

یکی از راه های دریافت ویزای کانادا، برنامه سرمایه گذاری و کارآفرینی برای تجار و مدیران ارشد دارای سرمایه به میزان حداقل ۳۵۰ هزار دلار کانادا است. این برنامه جهت توسعه و تولید اشتغال در کانادا با جذب سرمایه، افراد با تجربه ی تجاری و توان مدیریتی به وجود آمده است.(متاسفانه در حال حاضر برای تیم ما ارائه ی خدمات اقامت مقدور نمی باشد.)
اگر شما نتوانسته اید از راه های دیگر به خاطر سن بالای ۳۵ سال و مشمول شدن به سربازی فرزند پسر و نداشتن آیلتس ۶.۵ به بالا و نداشتن پیشنهاد کاری و … به کانادا مهاجرت کنید، می توانید از طریق مهاجرت سرمایه گذاری و کارآفرینی که در زیر بیان شده است، ویزای اقامت دائم که به پاسپورت کانادایی می رسد، دست پیدا کنید.

سوال اکثر مردم این است که کدام کشور ارزانترین و سریعترین راه مهاجرت را دارد. زیرا معمولا با بسیاری از وکلا صحبت نموده اند و با حجم انبوهی از اطلاعات مواجه شده اند که تصمیم گیری را برایشان سخت نموده است. ما در زیر دلایل مهاجرت به کانادا را برای این دسته از سرمایه گذاران بیان می کنیم:

ویزای سرمایه گذاری کانادا

ویزای سرمایه گذاری کانادا:

الف)  کانادا در حال حاضر ارزانترین روش مهاجرتی را از طریق استانی دارا می باشد. اگر مقایسه کنیم، می بینیم که در حال حاضر مهاجرت سرمایه گذاری استرالیا حدود ۸۰۰هزار دلار، آمریکا بین ۵۰۰ تا یک میلیون دلار (که با احتساب پرداخت حقوق ۷کارمند طی ۵ سال این رقم به دو برابر می رسد) و ویزای اتحادیه اروپا(مجارستان و بلغارستان و …) در حدود ۳۰۰هزار یورو می باشد. کانادا با سپرده گذاری ۱۰۰هزار دلاری (برمبنای دلار کانادا) روشی سودمند خواهد بود.
ب) شما و خانواده تان در کانادا از بیمه خدمات درمانی رایگان تا آخر عمر برخوردار خواهید بود. البته اگر مشغول به کار شوید، می توانید بیمه درمان کامل دندان را داشته باشید.
ج) تمام فرزندانتان از تحصیل رایگان برخوردار خواهند بود. بسیاری از دانشگاه ها به شما بورس و وام (اگر مقیم باشید و نه دانشجوی بین المللی (تعلق می گیرد. در حال حاضر مثلا تحصیل در رشته فیزیک در دانشگاه کونکوردیا در شهر مونترال برای یک فرد مقیم رایگان و ماهیانه ۵۷۰ دلار کمک تحصیلی به فرد داده می شود.

د) برخلاف آمریکا، کانادا کشوری امن است که حق حمل اسلحه ممنوع است.

ه) تعداد زیادی از ایرانیان در شهرهای تورنتو، ونکوور، مونترال، ساسکاچوان، کلگری و نیوبرانزویک زندگی می کنند.

و) به راحتی با جامعه کانادا و فرهنگ های مختلف آن تطابق پیدا کنید.

ز) از مزایای زندگی در کشور تراز اول بهره مند شوید و بتوانید از مزایای پاسپورت کانادایی بهره مند شوید.

هـ)  از آب و هوای عالی آمریکای شمالی و مناظر آن لذت ببرید و فارغ از شلوغی و ازدحام با آرامش زندگی کنید.

نکات مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

۱) اولین نکته انتخاب وکیلی است که بتوان به آن اعتماد کرد و طی عقد قرارداد کار را شروع کرد.

۲) دومین نکته انتخاب بهترین روش مهاجرت به کانادا با توجه به شرایط شماست.

۳) سومین نکته داشتن پرونده ای کامل و طبق آخرین قوانین کانادا است.

 انواع برنامه سرمایه گذاری مهاجرتی کانادا

این برنامه شامل چهار زیر گروه اصلی است:

۱)  سرمایه گذاری استان کبک پرداخت ۲۲۰.۰۰۰ دلار کانادا به یک بانک کانادایی به عنوان واسطه بین شما و دولت کانادا
این روش نیاز به سکونت در کبک و داشتن مدرک زبان ندارد و فرد سرمایه گذار و خانواده اش از ابتدای ورود مقیم دائم کانادا خواهند بود و از بیمه رایگان و حق تحصیل و کار و … برخوردار خواهند بود و می توانند در هر کجای کانادا زندگی کنند.
در حال حاضر سریعترین روش کسب اقامت خانوادگی در کانادا می باشد.

ب) سرمایه گذاری در استان های منیتوبا، ساسکاچوان، نیوبرانزویک) پرداخت ۱۰۰هزار دلار کانادا بعد از بازدید استان مربوطه در کانادا و قبولی در مصاحبه(
مبلغ ۱۰۰هزار دلار کانادا به عنوان سپرده نزد دولت کانادا باقی می ماند که شما می توانید با سرمایه گذاری ۱۵۰ هزار دلار و شروع کار مورد نظر از دولت کانادا وام دریافت کنید و بیزینس خود را رونق بخشیده و سپرده ۱۰۰هزار دلاری خود را باز پس گیرید. البته در صورت عدم سرمایه گذاری فرد در استان مربوطه مبلغ سپرده بازپرداخت نخواهد شد. ولی اقامت دائم داده خواهد شد. در این روش داشتن آیلتس ۴ امتیاز خوبی به متقاضی می دهد.

ج)  سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا(ونکوور) یا در استان بریتیش کلمبیا(حومه ونکوور)
مبلغ ۲۰۰هزار تا۴۰۰هزار دلار کانادا به عنوان خرید یک بیزینس در ونکوور یا حومه پرداخت می نمایید. همچنین می توانید ۱ تا ۵ نفر از اعضاء کلیدی بیزنس خود (بجز خانواده درجه یک) را نیز در این پرونده به کانادا ببرید ولی باید سرمایه بیشتری داشته و سرمایه گذاری کنید. دارا بودن سرمایه اولیه ملکی یا نقد در ایران به مبلغ بالای دو میلیارد تومان از موارد لازمه است. در این روش شما با ویزای کاری کانادا وارد این کشور شده و بعد از موفقیت بیزینس در آنجا برای شما در خواست اقامت دائم می دهیم.

د) سرمایه گذاری در استان پرینس ادوارد
برای این برنامه باید مبلغ ۲۷۵ هزار (شامل هزینه سرمایه گذاری و دولتی و …) را در این استان سرمایه گذاری کنید. از مبلغ فوق به شرط ۶ ماه زندگی ۲۵هزار دلار و یک سال زندگی ۵۰هزار دلار و راه اندازی بیزینس ۱۵۰ هزار دلار بازگشت داده می شود. برای اقدام بهتر است مدرک زبان آیلتس و لیسانس داشته باشید. بیزینس پلن ارائه شده به اداره مهاجرت Prince Edward Island باید شبیه کاری باشد که در حال حاضر انجام می دهید.

ویزای سرمایه گذاری کانادا

ویزای سرمایه گذاری کانادا

شرایط لازم جهت برنامه مهاجرت سرمایه گذاری

برنامه کبک:

شرایط لازم

برنامه کبک

مقصد

هر منطقه در کانادا (یا کبک)

حداقل دارایی

۱,۶۰۰,۰۰۰ $ کانادا، قانوناً کسب شده باشد (شامل ملک، سپرده بانکی مربوط به خود یا همسر)

سابقه مدیریت

مدیریت یا مالکیت یک شغل یا شرکت در ۵سال گذشته (فرد دارای شرکت ثبت شده یا پروانه کسب معتبر یا مدیر ارشد باشد)

سرمایه گذاری

۸۰۰,۰۰۰$  کانادا به مدت ۵ سال با تضمین دولتی بدون سود (یا پرداخت ۲۲۰ هزار دلار بدون بازگشت)

موارد دیگر

داشتن حداقل دو نفر پرسنل بیمه شده، حسابرسی ۵ساله شغل خود، کارشناسی رسمی املاک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برنامه استانی منیتوبا-نیوبرانزویک-ساسکاچوان:

شرایط لازم

برنامه استانی منیتوبا، نیوبرانزویک، ساسکاچوان

مقصد

یکی از استان های منیتوبا، ساسکاچوان، نیوبرانزویک

حداقل دارایی

۳۵۰,۰۰۰$  کانادا، قانوناً کسب شده باشد (شامل ملک، سپرده بانکی مربوط به خود یا همسر)

سابقه سهام داری یا مدیریت

مدیریت یا مالکیت یک شغل یا شرکت در ۳سال گذشته (فرد دارای شرکت ثبت شده یا پروانه کسب معتبر یا مدیر سازمان باشد)

سرمایه گذاری

۱۵۰,۰۰۰$  کانادا به مدت ۲ سال با تضمین دولتی بدون سود (یا پرداخت ۱۰۰هزاردلار بدون بازگشت)

موارد دیگر

داشتن حداقل دو نفر پرسنل بیمه شده، حسابرسی ۳ساله شغل خود، کارشناسی رسمی املاک

روش های سرمایه گذاری با توجه به هر استان متفاوت است، که نیازمند بررسی دقیق و انجام مراحل مورد نظر به صورت کامل توسط یک سازمان رسمی دارد. متاسفانه در حال حاضر برای تیم ما ارائه ی خدمات اقامت مقدور نمی باشد.