راسا پرواز آدراپاناراسا پرواز آدراپانا
فراموشی رمز عبور ؟

تور ایتالیا

تور ایتالیا

تور ایتالیا

تور ایتالیا

تور ایتالیا از جمله تورهای اروپایی محسوب می شود. هدف از سفر به ایتالیا می تواند متفاوت باشد، اما اگر می خواهید به عنوان توریست به این کشور سفر کنید لازم است بدانید این کشور تاریخی غنی دارد که نه تنها پشتوانه فرهنگی و هنری مردم این کشور است، بلکه به دلیل وجود موزه ها و بناهای تاریخی فراوان گردشگران زیادی از سراسر جهان به این کشور وارد می شوند.

تور ایتالیا انواع مختلفی دارد. می توانید توری را انتخاب کنید که تنها به رم سفر کنید و از مکان های دیدنی و جاذبه های گردشگری رم دیدن کنید و یا با تورهای دور ایتالیا سفر کنید که علاوه بر شهرهای ونیز، فلورانس، میلان و دیگر شهرها بازدید کنید. البته این انتخاب بستگی به شما خواهد داشت که می خواهد چطور سفر کنید. دوست دارید در سفرتان به ایتالیا در یک شهر ساکن باشید و از زندگی چند روزه در محیط جدید لذت ببرید و یا تمایل دارید با پروازهای مختلف داخلی به این سو و آن سو بروید و محیط های جدید را کشف کنید.

همچنین هدف از سفر به ایتالیا می تواند متفاوت تر باشد. ممکن است بخواهید برای که قرار کاری، پژوهش علمی، راه اندازی کسب و کار و … به این کشور سفر کنید. واضح است برای هرکدام از این اهداف می توانید پکیج متفاوتی را انتخاب نمایید تا سفر مناسب تر داشته باشید. با توجه به هدف از سفر می بایست مواردی مانند نوع هتل محل اقامت، محدوده اقامت، نوع پرواز ، زمان پرواز و … را در نظر بگیرید.

غذا در ایتالیا

غذا یکی دیگر از مواردی است که در سفر به ایتالیا می بایست آن را در نظر بگیرید. در بازار فروشگاه‎های مواد غذایی خام وجود دارد که‎ می‎توان برای کاهش هزینه سفر، آن ها رو تهیه نموده و خود اقدام به طبخ غذا نمایید. اما برخی علاقه ای به این کار ندارند و ترجیح‎ می‎دهند غذا را به صورت آماده تهیه کنند.

غذاهای ایتالیایی در سراسر جهان معروف است. به ندرت‎ می‎توان در ایتالیا رستورانهایی را پیدا کرد که غذاهایی چون پیتزا و یا پاستای ایتالیایی نداشته باشند.

مسیرهای داخلی ایتالیا

جابه جایی در بین شهرها نیز از موارد مهم در تعیین هزینه سفر می باشد. در واقع سفر در داخل کشور ایتالیا نیازمند صرف برخی هزینه‎های حمل و نقل است. هزینه حمل و نقل در جنوب ایتالیا ارزان‎تر از شمال این کشور است. کسانی که به دنبال صرفه جویی در پول هستند‎ می‎توانند از طریق جنوب کشور به سیاحت بپردازند.

جهت انتخاب پکیج مناسب تور ایتالیا می توانید با همکاران ما تماس حاصل نمایید و از مشاوره های لازم در این خصوص بهره مند شوید :

۰۲۱-۸۸۵۴۲۰۹۴