راسا پرواز آدراپاناراسا پرواز آدراپانا
فراموشی رمز عبور ؟

تور ازمیر

تور ازمیر

تور ازمیر

تور ازمیر

هر ساله گردشگران زیادی تور ازمیر را برای گردش و تفریح انتخاب می کنند. ازمیر یکی از شهرهای ساحلی و بسیار زیبای ترکیه است که از لحاظ تجاری و حمل و نقل هم از اهمیت زیادی برخوردار است. شهر بندری ازمیر سومین شهر بزرگ ترکیه و مهد روشنفکری و آزادی در این کشور است. تور ازمیر برای کسانی که میخواهند با چگونگی زندگی واقعی مردم ترکیه آشنا شوند، بسیار لذتبخش خواهد بود.

پکیج های مربوط به تور ازمیر را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید :

در گذشته های دور شهر ازمیر جزئی از کشور یونان بود و با نام «اسمیرنا» شهرت داشت. عمده شهرت ازمیر به واسطه گذرگاه ساحلی سرسبز و زیبای «کوردون» ، واقع در این شهر است. این گذرگاه ساحلی را می توان یکی از زیباترین و جذاب ترین گذرگاه های ساحلی در سطح جهان دانست .

بسیاری از گردشگران تور ازمیر را به قصد خرید انتخاب می کنند، به ویژه خرید پوشاک و البسه با پارچه های ترک که یکی از بهترین دوخت ها را در دنیا دارند. از این رو باید گفت ازمیر گزینه خوبی برای خرید در ترکیه است. از میان مراکز خرید ازمیر می توان به مرکز خرید آگورا و مرکز خرید فروم برنوا اشاره کرد .

گردشگران تور ازمیر می توانند علاوه بر خرید از این مراکز به گشت و گذار در شهر پرداخته و از سایر جاذبه های گردشگری ازمیر مانند قلعه کادیفه کاله، کلیسای سنت پلیکارپ و آسانسور ازمیر دیدن کنند.

ساحل و دریای ازمیر نیز در بین گردشگران تور ازمیر بسیار معروف است و افراد زیادی تابستان را برای سفر به شهر ازمیر و استفاده از تفریحات ساحلی این شهر انتخاب می نمایند.

آب و هوای ازمیر در کل مشابه آب و هوای ایران بوده و به اصطلاح چهارفصل می باشد. به دلیل قرارگیری ازمیر در کنار دریا آب و هوای این شهر در تابستان ها نسبتا شرجی می شود. همچنین ازمیر دارای زمستانهای سرد و پائیز متوسط می باشد و در بهار نیز آب و هوایی عالی را دارد. بیشترین بارندگی ازمیر در ماه های آبان تا فروردین است. در ماه های خرداد، تیر و مرداد بارندگی و نزولات جوی به حداقل خود می رسد.

بهترین زمان برای سفر به ازمیر بهار است. همچنین با این که در تابستان هوای ازمیر بسیار گرم است، اما شهر در این فصل میزبان بسیاری از گردشگران می‌شود.