ساحل جمیرا در دبی

صحبت از تفریح در امارات متحده عربی، این سرزمین نفت خیز که می آید اغلب ما را به یاد گشت و گذار در آسمان خراش های معروف و سواحل خلیج فارس می اندازد، برترین شهر تفریحی و ساحلی امارات دبی است، شهری که می توانیم به راحتی در آن تعطیلاتی راحت و پر از آرامش را تجربه کنیم.

از برترین اماکن تفریحی دبی ساحل های گوناگونش می باشد، سواحلی که انواع امکانات تفریحی در آن ها فراهم شده تا گردشگران را مجذوب و محو خود کند.

ساحل جمیرا در دبی

ساحل جمیرا در دبی

ساحل جمیرا در دبی :

جمیرا بیچ یا همان پارک ساحل جمیرا یکی از زیباترین و پربازدیدترین مناطق توریستی دبی میباشد که به دلیل وجود جاذبه هایی از قبیل جمیرا بیچ رزیدنس، مسجد بزرگ جمیرا و ساحل جمیرا همواره جزیی از اولین انتخاب های گردشگران قرار می گیرد. از آنجایی که این منطقه ساکنینی از اروپا تا مالزی و فیلیپین و ایران را در خود جای داده است، دارای فرهنگی چند ملیتی شده که این خود باعث مضاعف شدن جاذبه های گردشگری این منطقه شده است.

پارک ساحل جمیرا دارای ۳ هتل بین المللی مجلل می‌باشد که نام آنها همواره خلاقیت معماری مدرن را در ذهن تداعی می‌کند.

هتل پنج ستاره جمیرا بیپ با ۵۹۸ اتاق و سوئیت لوکس و با رنج قیمت های تکونومی تا فوق لوکس در ۲۶ طبقه و هم‌چنین ۱۹ ویلا با سواحل اختصاصی، از دیگر هتل های این منطقه است. امکانات دیگری هم‌چون ۲۰ رستوران بین‌المللی، پارک آبی، کلوپ مخصوص، باشگاه سلامتی، ۵ استخر سونا و ماساژ، زمین تنیس و… آماده به جای گذاشتن بهترین خاطرات سفرتان در تور دبی می‌باشد.

ساحل جمیرا در دبی

ساحل جمیرا در دبی

این منطقه توریستی داری هتل های بسیار دیگری نیز می‌باشد که امکان دسترسی گردشگران از اقشار متوسط را نیز فراهم می‌کند. این منطقه به دلیل موقعیت جغرافیایی بی نظیر خود امکان سفر به دیگر مناطق دبیرا از قبیل مراکز بازرگانی، اداری، تفریحی و توریستی را تسهیل می کند.

هتل لوکس برج‌العرب که در یک جزیره مصنوعی خلیج فارس قرار گرفته و از زمان ساختش تاکنون شاهکاری در صنعت توریسم خاورمیانه محسوب می‌شود. این هتل که شامل اتاق های تک نفره تا سوئیت های رویال و رنج وسیعی از خدمات رفاهی می‌باشد، پذیرای مهمانان مختلف از تمام دنیا به خصوص اروپا می باشد.

 امکانات ساحل

  • *خدمات امداد و نجات دریایی، استخرهای شنا و صندلی سایبان

  • *زمین فوتبال ماسه ای، والیبال ساحلی، مسیرهای مخصوص دویدن و دوچرخه سواری

  • *زمین بازی مخصوص کودکان

  • *کافه تریا

  • *خدمات عمومی

برای سپری کردن اوقاتی لذت بخش تر و ایمنی بیشتر، توجه به موارد زیر خالی از فایده نیست:

  • *بعد از غروب آفتاب از شنا کردن اجتناب کنید.

  • *هنگام شنا کردن از منطقه ای که پرچم قرمز دیده می شود جلوتر نروید.

  • *درمنطقه ای که پرچم زرد دیده میشود با احتیاط شنا کنید و از دستورالعمل”نجات غریق ها” پیروی کنید.

  • *از شنا کردن در نزدیکی مناطق صخره ای و یا خارج از منطقه امن خودداری  کنید.

  • * بازاریابی و یا فروش بدون مجوز در پارک مجاز نمی باشد.

تصویر سه بعدی از ساحل جمیرا: