راسا پرواز آدراپاناراسا پرواز آدراپانا
فراموشی رمز عبور ؟

تور کیش

تور کیش

تور کیش

تور کیش

تور کیش یکی از محبوب ترین تورهای تفریحی داخلی به شمار می رود. سالانه بیش از یک میلیون گردشگر به کیش سفر می کنند که از این میزان جمعیت، حدود ۱۵۰ هزار نفر توریست خارجی یا ایرانیان مهاجر هستند. به همین دلیل است که هر ساله به تعداد هتل ها و کیفیت خدمات آنها در کیش افزوده می شود.

پکیج های مربوط به تور کیش را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید :

موقعیت جزیره کیش در خلیج فارس و ویژگی‌های تاریخی و طبیعی آن نظیر سواحل زیبا با آبهای زلال و آبزیانی متنوع، طبیعتی سبز با پوشش گیاهی متنوع و اقلیم مساعد در طول سال، این منطقه را به یک مقصد مهم گردشگری تبدیل نموده است. همچنین استفاده از تفریحات جزیره کیش مثل ساحل شنی کیش، ماهیگیری، قایق سواری، جت اسکی، بازدید از پارک دلفین ها و باغ پرندگان، پلاژ بانوان و آقایان، تجربه رانندگی با ماشین های آخرین مدل، دیدن نقاط دیدنی و آثار تاریخی کیش از قبیل کشتی یونانی، محل تخم ریزی لاک پشت ها و … می تواند به جذابیت های این جزیره زیبا برای مسافران و گردشگران بیفزاید. البته نباید نقش مراکز خرید کیش را در لذت بخش تر کردن تجربه سفر به شهر کیش از یاد برد . (مخصوصا برای خانم ها)

اوایل که ورود کالا به کیش دارای تعرفه توجیهی بود، قیمتهای اجناس در کیش نسبت به بقیه نقاط کشور تفاوت قابل توجهی داشت، اما بعدها به دلیل اعتراض های مکرر (به خصوص نسبت به قاچاق کالا) باعث سختگیریهای بیشتری شد و با همه این اتفاقات هنوز هم خرید در کیش به صرفه است، مخصوصا تاریخ جشنواره های کیش و حراجی فروشگاه ها.

همچنین در چند سال اخیر با توجه به قیمت نوسانات ارز برای تور خارجی بر محبوبیت تور کیش افزوده شده است.