راسا پرواز آدراپاناراسا پرواز آدراپانا
فراموشی رمز عبور ؟

تور کوش آداسی

تور کوش آداسی

تور کوش آداسی

تور کوش آداسی

سالانه افراد زیادی تور کوش آداسی را برای سفر انتخاب می نمایند. شهر توریستی کوش آداسی، در یک پرتگاه کوچک جای گرفته است. نام آن به معنای جزیره ی پرندگان بوده و یکی از معروف ترین و پر ازدحام ترین تفریح گاه های مخصوص تور ترکیه به شمار می آید. هر ساله افراد زیادی تور کوش آداسی را برای سپری کردن تعطیلات خود انتخاب می نمایند. این شهر در ۸۰ کیلومتری جنوب ازمیر واقع شده و از یک تفرج گاه ساحلی همراه با قایق های تفریحی برخوردار است و برای کشتی های تفریحی مدیترانه به منزله ی یک بندر است. از جاذبه های تور کوش آداسی می توان به جزیره کبوتر، پارک های آبی مثل پارک آبی آدالند، و جزیره ساموس که در نزدیکی آن قرار دارد اشاره کرد.

کوش آداسی یا جزیره پرنده در ۷۱ کیلومتری شهرستان مرکزی استان آیدین و در نوار ساحلی منطقه اژه واقع شده است. این شهرستان که از شمال با سلجوق و پاموجاک و از جنوب با شبه جزیره دیلک همسایه است در کانون مراکز مهم گردشگری از جمله ازمیر، افس، مریم آنا، ملیت، دیدیم پاموک، کاله، مارماریس و بدروم قرار گرفته.

شهری زیبای کوش آداسی دارای بازارهای بسیاری نیز هست که اگر قصد خرید در تور کوش آداسی را داشته باشید می توانید به آنها مراجعه کنید. از مراکز خرید کوش آداسی می توان به مرکز خرید سوکه و مرکز خرید مودا آنتی لوپ اشاره کرد.