راسا پرواز آدراپاناراسا پرواز آدراپانا
فراموشی رمز عبور ؟

تور لنکاوی

تور لنکاوی

تور لنکاوی

تور لنکاوی

با تور لنکاوی می توانید از این شهر زیبا بازدید کنید. لنکاوی از مجمع الجزایری تشکیل شده که تقریبا صد جزیره دارد و در محل برخورد تنگه مالاکا با آب های دریای آندامان قرار دارد. لنکاوی در زبان محاوره مالایی به معنی عقاب قهوه ای است. جالب است بدانید بیشتر جزیره های لنکاوی از جنگل های انبوه پوشیده شده و برای سکونت مناسب نیستند.

می توانید بهترین هتل ها و غذاهای دریایی را در این جزایر پیدا کنید و با توجه به استوایی بودن این جزایر از نظر پوشش گیاهی و سواحل زیبا لنکاوی مثال زدنی می باشد. با توجه به اینکه کشور مالزی برای یک سفر عادی نیازی به اخذ ویزا ندارد، گردشگران به سهولت می توانند به این کشور سفر کنند.

پکیج های مربوط به تور لنکاوی را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید :

تقریبا تمام جاذبه های اصلی این شهر ریشه در حکایات و افسانه ها دارند. به عنوان مثال، اگر شما به داستان های وحشتناک علاقه مندید، کافی است از مردم محلی درباره خون آشامی که در جزیره دایانگ بانتینگ زندگی می کند٬ بپرسید. اگر شما برای رفتن به آنجا به اندازه کافی شجاع هستید٬ می توانید به بازدید غارها و تماشای خفاش های ساکن در آنجا بپردازید. یکی دیگر از جاذبه های این شهر، آبشارهای تلاگا توجو است که ادعا شده زنان نازا را بارور می کند٬ چرا که یک پری در آنجا استحمام کرده است. در حالی که این داستان ها به فرهنگ محلی طعمی خاص می دهند، فهمیدن چگونگی جذب بازدیدکننده در لنکاوی، چندان سخت نیست. زیبایی طبیعی، ماسه های سفید، نسیم ملایم، آبهای روشن کریستالی، آبشارهای آرام و فضایی آرامش بخش، مناسب سرگرمی های بی سر و صدا و آرام است.

آب و هوای لنکاوی

لنکاوی دارای آب و هواب گرم و مرطوب است. درجه حرارت هوا معمولا از ۲۰ تا ۳۵ درجه متغیر است اما رطوبت هوا بیشتر اوقات بالاست. با این وجود سفر به لنکاوی و تور لنکاوی در تمام فصول سال امکان پذیر است، حتی در طول فصل بارندگی که از ماه آوریل تا مه و از اکتبر تا نوامبر است.

هوای این شهر معمولا گرم و آفتاب شدیدی دارد. اما بارش های کوتاه مدت در عصرها دور از انتظار نیست. گردشگران معمولا بارندگی در این جزیره را دوست دارند چرا که هوا گرم است و بارندگی کمی از درجه حرارت هوا می کاهد. لنکاوی در نزدیکی خط استوا واقع شده و در مقایسه با بسیاری از شهرها و کشورهای واقع شده در مناطق استوایی دارای طبیعت گرمسیری زیبایی است.

بهترین زمان استفاده از تور لنکاوی از ماه نوامبر تا مارس است. در این زمان دریا آرام است و گردشگران می توانند اوقات خوشی را در ساحل بگذرانند. با وجود سواحل زیبا و حیات وحش منحصر به فرد، تور لنکاوی یک انتخاب عالی برای گردشگران است. لنکاوی از مکان های محبوب توریستی در مالزی است.

سوغاتی های لنکاوی

این جزیره پس از برخورداری از آرامشی بی حد و حصر، برگ برنده دیگری هم دارد و آن مراکز خرید بدون عوارض گمرکی است که خود عاملی برای جذب توریست می باشد. اگر عاشق خرید هستید، جزیره لنکاوی می تواند جای مناسبی برایتان باشد. یکی از معروف ترین بازارهای لنکاوی، بازار Langkawi Night Market است که هم می توانید از غذاهای خوشمزه و ارزان قیمت آن و هم فروشگاه های پوشاک آن بهره ببرید. Cenang Mall و Langkawi Parade MegaMall نیز از مراکز خرید پرطرفدار لنکاوی به حساب می آیند. این جزیره، منطقه ای آزاد و معاف از هزینه های گمرک است و تنها کافی است حداقل ۴۸ ساعت از اقامت تان در آن گذشته باشد تا بتوانید از این مزایا استفاده کنید.