منطقه ی لوکس دبی مارینا

منطقه ی لوکس دبی مارینا، زندگی مدرن را در شهر دبی ارائه می کند. کل منطقه دبی مارینا دست خوش تغییرات اساسی شده که تنها شامل پالم جمیرا (نخل جمیرا) در داخل خلیج نمی شود. اسم رسمی مارینا، مارسا دبی است ولی به ندرت کسی دبی مارینا را با این نام می خواند.

منطقه ی لوکس دبی مارینا

منطقه ی لوکس دبی مارینا

دبی مارینا، یکی از بهترین نواحی دبی به دلیل مجاورت دبی مارینا با مراکز تفریحی و سرگرمی می باشد و هم چنین در دبی مارینا می توانید ویلاهای مجللی پیدا کنید. این منطقه محلی عالی جهت وجود مدیا و دبی اینترنت سیتی و Knowledge Village است.

امنیت منطقه دبی مارینا بسیار بالاست زیرا برج های دبی مارینا نگهبان شبانه روزی دارند. آزار دهنده ترین مسئله، پروژه های در حال ساخت در دبی مارینا و جاده های اطراف منطقه مسکونی جمیرا است که موجب ترافیک روزانه و سر و صدای شبانه می شود.

در دبی مارینا تقریبا همه منازل آپارتمان و برج هستند و تعداد کمی خانه ویلایی وجود دارد. از سوی دیگر منطقه الصفوح دبی کاملا ویلائی است. برخی ویلاهای جدید و برخی قدیمی هستند ولی قیمت اکثر ویلاهای منطقه الصفوح بالاست.

در ماه های خنک تر دبی، بعد از ظهر جمعه و شنبه از اکتبر تا آوریل، Marina Walk دارای یک Marina Market است. با بساط های لباس، جواهرات، هدیه ها و هنر دستی. در دبی مارینا، هتل های قدیمی در ساحل شامل هتل ریتنر و هتل هیلتون و گراسونور هاوس همگی رستوران ها و بار های خوبی دارند. دبی مارینا دارای آب گرم در بالای مجتمع فروشگاه هاست. اکثر هتل ها دارای کلوپ ساحلی و امکانات رفاهی هستند، هرچند عضویت در آن ها ارزان نیست و اکثرا لیست انتظار دارند.

منطقه ی لوکس دبی مارینا

منطقه ی لوکس دبی مارینا

در مدینه جمیرا رستوران ها و بارهای زیادی وجود دارند و کافه هارد راک نزدیک مدیا سیتی دبی واقع است. گزینه های سرگرمی و تفریحی با افتتاح جزیره پالم دبی بسیار بیشتر شده و امکان استفاده از پارک آبی آتلانتیس وجود دارد. کلوپ گلف امارات در منطقه دبی مارینا واقع شده است.

منطقه ی لوکس دبی مارینا

منطقه ی لوکس دبی مارینا

زمان های سفر درون شهری از منطقه دبی مارینا:

  • فرود گاه دبی، ۴۰ دقیقه

  • دبی مدیا سیتی، ۱۰ دقیقه

  • مرکز تجاری دبی، ۲۰ دقیقه

نمایی سه بعدی از منطقه ی لوکس دبی مارینا: