راسا پرواز آدراپاناراسا پرواز آدراپانا
فراموشی رمز عبور ؟

تور مارماریس

تور مارماریس

تور مارماریس

تور مارماریس

در تور مارماریس می توانید به بندر مارماریس سفر کنید و از کلیه تفریحات مارماریس که اکثرا آبی هستند لذت ببرید.

ماماریس که تا چندی پیش با ماهیگیری، صنایع ابری و گیاهان معطر خود مشهور بود امروز بصورت یک شهر و مرکز توریستی بزرگی در آمده است و هر ساله افراد زیادی تور مارماریس را برای تعطیلات خود انتخاب می نمایند.
امروزه بواسطه بنادر طبیعی برای کشتی های تفریحی دریای مدیترانه، در کارخانجات کشتی سازی خلیج یالانجی نیز تعمیر و نگهداری کشتی های تفریحی انجام می پذیرد.

درباره مارماریس میتوان گفت شهری بندری در سواحل مدیترانه است که در جنوب غرب ترکیه و در استان موغلا واقع شده. جمعیت مارماریس حدود ۲۸۰۰۰ نفر است اما در فصل توریست که مسافران تور مارماریس افزایش می یابند به ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار نفر هم میرسد که می توان گفت آمار چشمگیری است. بهتر است بدانید که مارماریس به علت واقع شدن میان رشته کوه های کنار دریا بسیار مشهور است.

ماماریس بواسطه داشتن آب و هوای مدیترانه ای در زمستان نیز دارای هوای معتدل بوده و امکان شنا کردن وجود دارد. همچنین کوههای مرتفع و بهم فشرده و جنگلهای کاج اطراف خود و درختان چنار پهن برگ و درختان کمیاب، پوشش گیاهی مارماریس را تشکیل می دهد.

اگر تور ترکیه و تور مارماریس را برای سفر انتخاب می کنید و قصد خرید در مراکز خرید مارماریس را دارید، می توانید به مرکز خرید پوینت و بازار بزگ مارماریس سری بزنید.