راسا پرواز آدراپاناراسا پرواز آدراپانا
فراموشی رمز عبور ؟

تور مشهد

تور مشهد

تور مشهد

تور مشهد

تور مشهد از جمله تورهای زیارتی محسوب می شود. شهر مشهد به واسطه وجود حرم علی بن موسی الرضا (هشتمین امام مذهب شیعه)، سالانه پذیرای بیش از ۳۰ میلیون زائر از داخل و بیش از یک میلیون زائر از خارج کشور می باشد. مشهد دومین کلانشهر ایران بعد از تهران بوده و مرکز استان خراسان رضویه می باشد.

پکیج های مربوط به تور مشهد را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید :

بدون شک هدف اصلی سفر به این شهر زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) می باشد، ولی وجود ده ها مسجد و قبور تاریخی و مدارس سنتی درکنار بازارهای خوش رنگ و لعاب، این شهر را به یکی از مراکز دیدنی و تاریخی ایران تبدیل کرده است.

اگر قصد سفر به مشهد را دارید، بهترین شکل ممکن برای تنظیم برنامه سفر این است که ورودتان به مشهد ساعت ۱۰ صبح و خروجتان از شهر ساعت ۱۵ باشد. در اینصورت شما حداکثر استفاده از زمان در اختیار داشتن اتاق خود را برده اید.

زمان مناسب برای سفر به مشهد :

با شروع بهار و تعطیلات نوروز ترافیک گردشگران تور مشهد به اوج می‌رسد. به همین دلیل ایام نوروز زمان مناسبی برای سفر به این شهر نیست و کمبود اقامت‌گاه، ترافیک خیابان‌ها، گرانی خدمات و از همه بدتر شلوغ بودن حرم این زمان را به بدترین زمان سفر به مشهد بدل می‌کند. همچنین در فصل تابستان و بسته بودن مدارس زائران بسیاری راهی این شهر می‌شوند که البته به شلوغی نوروز نیست اما بازهم حرم بسیار پرجمعیت خواهد بود. با توجه به نوع اقلیم شهر، اواخر بهار و اوایل پاییز فصول مناسبی برای سفر به مشهد هستند. هم هوا وضعیت مناسبی دارد و هم شهر نسبتاً خلوت‌تر است.