مرکز خرید ام بی کی تایلند

این روز‌ها تور تایلند، به یکی از تورهای محبوب میان گردشگران ایرانی تبدیل شده است. از مکان‌های مختلف و دیدنی این کشور که بگذریم، خرید کردن بخش مهم و البته لذت بخش سفر است. مرکز خرید ام بی کی تایلند، یکی از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین مراکز خرید در بانکوک و بسیار مورد توجه گردشگران است.

این مرکز خرید شامل ۸ طبقه و ۲۰۰۰ مغازه است. تنوع اجناس در مرکز خرید بزرگ ام بی کی بسیار زیاد است و شامل پوشاک، وسایل الکترونیکی، چرم، مبلمان، وسایل خانه، انواع ابزارهای هوشمند همانند گوشی‌های همراه، تبلت ها و … می‌باشد.

مرکز خرید ام بی کی تایلند

با این‌ که اکثر فروشندگان ام بی کی تایلندی هستند، این مرکز تجاری بسیار مورد توجه گردشگران قرار گرفته است. در همه‌ی مغازه‌ها اجناس اصل به فروش می‌رسند. این مجتمع تجاری تنها با یک آسانسور به مراکز خرید سیام پارگون و سیام دیسکاوری که هر دو مغازه‌های بسیاری در زمینه‌ی فروش اجناس اصل دارند، متصل می‌شود.

مرکز خرید ام بی کی تایلند

مرکز خرید ام بی کی تایلند

مرکز خرید بزرگ ام بی کی از لحاظ ظاهری و لوکس بودن به اندازه مرکزخرید سیام Siam Centre، سیام دیسکاوری Siam Discovery و یا مرکز خرید سیام پاراگون Siam Paragon نیست، اما کالاهای مختلفی با کیفیت های خوب و قیمت های مناسب به مردم عرضه می شود.

دسترسی به مرکز خرید بزرگ ام بی کی:

در ایستگاه منوریل نشنال استودیوم پیاده شوید و یک پیاده روی کوتاه انجام دهید تا به مرکز خرید ام بی کی MBK Shopping Center برسید. شما می‌توانید از تاکسی نیز استفاده کنید. همه ی رانندگان این مرکز خرید معروف و قدیمی را می‌شناسند و شما را به مرکز خرید بزرگ ام بی کی می‌رسانند . فقط نکته حائز اهمیت ترافیک در شهر بانکوک است که ممکن است در زمانی که شما می‌خواهید به این منطقه بروید و یا برگردید، گریبان شما را بگیرد و زمانی را در ترافیک این شهر بگذرانید.

مرکز خرید ام بی کی تایلند

آدرس:

این مرکز خرید در منطقه‌ی پتوم وان (Pathum Wan) در جنوب غرب جاده‌ی راما وان (Rama 1) شهر بانکوک در کشور تایلند قرار دارد. همچنین این مرکز خرید در نزدیکی میدان سیام واقع شده است.

ساعت کار مرکز خرید ام بی کی:

ساعت کاری مرکز خرید ام بی کی MBK Shopping Center از ۱۰صبح تا ۱۰ شب می باشد.

بخش‌های مختلف مرکز خرید ام بی کی:

  • *فروشگاه‌های بزرگ توکیو در قسمت شمالی این مرکز قرار دارد.

  • *طبقات اول تا سوم ارائه دهنده‌ی پوشاک، کالا‌های چرم، لوازم آرایش و زیبایی، اسباب بازی، طلا و جواهرات است.

  • *طبقه‌ی چهارم، مختص محصولات الکترونیکی، گوشی‌های موبایل، سی دی و ام پی تری است.

  • *طبقه‌ی پنجم، طبقه‌ی مخصوص رستوران‌ها، غذا‌های بین‌المللی، لوازم منزل، عکاسی و لوازم کامپیوتری است.

  • *طبقه‌ی ششم فود کورت‌ها و مغازه‌های فروش سوغات قرار دارند.

  • *طبقه‌ی هفتم، طبقه‌ی سرگرمی است و در آن سینما، سالن‌های بولینگ و کارائوکه قرار دارند.

  • *طبقه‌ی هشتم نیز دارای سینمایی جداگانه است.

مرکز خرید ام بی کی تایلند

نقشه ی دسترسی به مرکز خرید ام بی کی تایلند:

نمایی سه بعدی از مرکز خرید ام بی کی در شب: