با عجیب ترین هتل های دنیا آشنا شوید

دیگر جذب توریست ها برای هتل های مدرن امری دشوار شده است. اما خوشبختانه یکسری هتل های عجیب و بی نظیر که به عنوان عجیب ترین هتل های دنیا شناخته اند در دنیا وجود دارند که توانسته اند حتی زیرک ترین توریست ها را به سمت خود جذب کنند. بعضی از این هتل ها به دلیل نمای بیرونی و بعضی از آن ها به دلیل لوکس بودن و بعضی هم به دلیل جذابیت محوطه اطراف ساختمان توانسته اند در جذب توریست ها موفق باشند. هتل های زیر مجموعه ای از عجیب ترین هتل های دنیا هستند.

هتل پالاسیو دل سال؛ بولیوی

هتل پالاسیو دل سال تنها هتل در زمین است که کاملا از نمک ساخته شده است دیوارها، کف، سقف و بیشتر وسایل این هتل از نمک درست شده است. در ۲۴ کیلومتری این هتل سالاردو ییونی که بزرگ ترین کویر نمک دنیاست قرار دارد و نمک های ساخت این هتل از آن کویر آورده شده است. میلیون ها بلوک نمک برای ساخت این هتل و از آب نمک هم به عنوان ملات استفاده شده است.

هتل کرین؛ هلند

در شهر دریایی هارلینجن یکی از جرثقیل ها در کنار ساحل تبدیل به هتل شده است. در این جرثقیل ها اتاق و حمام لوکس ساخته شده اما قسمت عجیب تر ماجرا اینجاست که این جرثقیل همچنان کار می کند!

هتل هابیت؛ نیوزلند

کسانی که هر سه فیلم ارباب حلقه ها را نگاه کردند بدون شک اشتیاق فراوانی داشتند تا راحتی خانه های هابیت را تجربه کنند. مسئولین پارک وودلین نیوزلند تصمیم گرفتند که خانه هابیت را در آنجا بسازند که سقف های بسیار بلندی دارند و کاملا شبیه سرزمین هابیت ها است.

هتل لیوینگ استون لج؛ انگلستان

برای گردشگران تور اروپا که عاشق سافاری با ماشین های جیپ در وسط حیات وحش هستند اقامت در این هتل باعث می شود هر روز با حیات وحش  از نزدیک روبرو شوند. مهمانان برای رسیدن به این هتل که در شهر کنت انگلیس قرار دارد با ماشین به وسط پارک جنگلی بزرگی آورده می شوند که آنجا زرافه، گورخر و گاوها در حال چریدن هستند و در یک چادر سافاری لوکس اقامت می کنند.

هتل آتر این؛ سوئد

هتل آتر این که اثر یک هنرمند سوئدی است در وسط دریاچه مالارن سوئد قرار دارد. این هتل از یک سکوی کوچک تر و یک اتاق تشکیل شده که بر روی سکوی بزرگ تری شناور است و در زیر آن یک اتاق آکواریوم شکلی سه متر زیر سطح آب قرار دارد که با نردبان قابل دسترسی است. مهمانان با قایق به این هتل آورده می شوند و سپس به حال خود رها می شوند تا با ماهی های کف دریاچه آشنا شوند.

هتل کوه جادویی، شیلی

هتل کوه جادویی که در منطقه حفاظت شده در جنوب شیلی قرار دارد یک ساختمان عجیب و غریبی است که از دل داستان های خیالی بیرون آمده، یک کوه مخروطی چوبی است که از قله آن آبشار بیرون می آید. برای رسیدن به این هتل باید از روی یک پل چوبی متحرک رد شوید و پنجره های آن مانند دریچه هایی هستند که در اندازه های نا منظم درست شده اند.

هتل آریو آمازون تاورز؛ برزیل

هتل آریو آمازون در بالای درختان جنگل های آمازون در چند کیلومتری شهر مانائوس قرار دارد. برج هایی برای دیدن مناظر اطراف هم در کنار اتاق ها هستند. شاهزاده ولز و بیل گیتس از افراد مهمی بودند که در این هتل ها اقامت داشتند.