راسا پرواز آدراپاناراسا پرواز آدراپانا
فراموشی رمز عبور ؟

تور پوکت

تور تایلند

تور تایلند

تور پوکت

پوکت بزرگترین جزیره تایلند و بهشت عاشقان ساحل و غواصان حرفه‌ای است. خوش گذرانی های تور پوکت، بیشتر در ساحل اتفاق می‌افتند؛ ساحل پاتونگ، هیاهو و جنب‌و‌جوش بیشتری دارد و ساحل کارون، آرام‌تر و پر از دیدنی‌های طبیعی بکر است. غواصی زیر آب‌های شفاف، گل سرسبد تفریحات دریایی است و گشت زدن در دریا با قایق‌های چوبی پارویی هم لذتی فراموش‌نشدنی‌ست.

پکیج های مربوط به تور پوکت را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید :

پوکت فانتاسی با برنامه‌های شبانه‌ی آتش‌بازی، نمایش فرهنگ و سنت تایلندی، نمایش و رقص فیل‌ها و بازار صنایع‌دستی تماشایی‌اش، می‌تواند به‌تنهایی برایتان شبی باشکوه بسازد.

پوکت در مقابل جزیره‌های مشابهش جای گرانی نیست. خیلی از هتل‌های لوکس ساحلی پوکت هم در مقایسه با جزیره‌های مشابه، گران نیستند. خورد و خوراک در این جزیره زیبا ارزان است و راحت می‌توانید غذاهای پوکت را در همه‌جای شهر، با قیمت مناسب سفارش بدهید. وسیله اصلی رفت‌وآمد در پوکت تاکسی است که چندان پر هزینه نیست.

سفرکردن به پوکت بسیار آسان است، یک فرودگاه بین‌المللی دارد که این فرودگاه در شمال جزیره پوکت قرار گرفته است و هر روز پروازهای زیادی از همه‌ جای دنیا به آن انجام می‌شود. البته از ایران پرواز مستقیم به پوکت وجود ندارد و باید فرودگاه بانکوک را برای ترانزیت انتخاب کنید. رفتن از فرودگاه به سمت مرکز شهر با تاکسی یا اتوبوس امکان‌پذیر می باشد.

آب و هوای پوکت

در بیشتر ماه‌های سال، هوای پوکت گرم و شرجی است و در تمام فصل‌ها هم امکان بارش باران وجود دارد، البته زمستان‌ها بارش باران بیشتر است. بنابراین بهترین وقت استفاده از تور پوکت، از ماه نوامبر تا ماه فوریه است که دریا گرم و آرام است.

غذاهای پوکت

 کلا در پوکت غذاها و نوشیدنی‌ها به صورتی است که بهتر است نگران رژیم غذایی و پرخوری‌های خود نباشیم. در پوکت غذاهای دریایی بهترین گزینه است و همه چیز با میوه‌ها و سبزیجات تازه تهیه می‌شود. میگوهای کباب ‌شده با سس دودی و یا سالاد تایلندی را که مخلوطی از نودل و گوجه‌فرنگی و آووکادو با ادویه‌جات تایلندی است، حتماً تست کنید.