راسا پرواز آدراپاناراسا پرواز آدراپانا
فراموشی رمز عبور ؟

تور قشم

تور قشم

تور قشم

تور قشم

هر ساله گردشگران زیادی تور قشم را برای سفرهای نوروزی خود انتخاب می کنند. جزیره قشم با وسعت ۱۶۲۸ کیلومتر مربع بزرگترین جزیره ایران می باشد و شامل جزایر زیبای هنگام، هرمز، لارک و قشم است. این جزیره دارای یک فصل گرم و مرطوب طولانی و یک فصل معتدل کوتاه می باشد.

پکیج های مربوط به تور قشم را در این بخش می توانید مشاهده نمایید :

به دو صورت هوایی و زمینی می توان به قشم سفر کرد. اگر با خودروی شخصی‌تان سفر می‌کنید، برای رفتن به جزیره قشم، باید خودتان را به بندرعباس برسانید.  برای اینکه بتوانید با خودرو به جزیره قشم بروید، باید از بندر عباس به بندر «پل» که در فاصله ۱۲۰ کیلومتری بندرعباس است، سفر کنید. در این‌ بندر به‌صورت شبانه‌روزی لندینگ کرافت برای انتقال خودروی شما به اسکله لافت در جزیره قشم وجود دارد.

اکثر هتل های قشم ۳ ستاره و ۴ ستاره هستند که تعداد زیادی از آن ها ساحلی و در شرقی ترین بخش جزیره قرار دارند، البته اگه مایل به اقامت در هتل نباشید، می توانید از خانه ها و سوئیت های ساحلی اجاره ای استفاده کنید که هزینه‌ اش هم کمتر می شود.

قشم یکی از قطب های بزرگ و مناسب خرید در ایران است. به همین دلیل هر ساله به تعداد مسافران و گردشگران تور قشم افزوده می شود. یکی از سوغاتی ها و صنایع دستی قشم لباس های زنانه با نوار دوزی های خاص است که به آنها شک بافی گفته می شود.

شاید به جرات بتوان گفت بیشتر مسافرانی که به قشم سفر می‌کنند، تمام جاذبه‌های دیدنی این جزیره بکر را نمی‌بینند. تنوع جاذبه‌های طبیعی در این جزیره مانند فاصله آنها از هم بسیار زیاد است، بنابراین خیلی از مسافران بیشتر خود را مشغول خرید از بازارهای قشم می‌کنند و از تماشای این جاذبه‌های گردشگری غافل می‌مانند. از جمله مراکز و جاذبه های دیدنی این جزیره میتوان به جنگل حرا، غارهای خربس، دره ستاره ها، جزایر ناز و هنگام، چاه کوه، غار نمکدان و… اشاره کرد.