آغاز ثبت نام سفرهای عتبات تاسوعا و عاشورا

ثبت نام سفرهای عتبات تاسوعا و عاشورا از صبح چهارشنبه ۸ شهریور آغاز می شود.

در متن اطلاعیه این سازمان آمده است:

با عنایت به برنامه‌ریزی‌صورت گرفته، مشتاقان‌سفر زیارتی عتبات عالیات برای اعزام های بازه زمانی ۳۱ شهریور لغایت ششم آبان ماه ۱۳۹۶ از ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه هشتم شهریورماه ۹۶ می‌توانند با مراجعه به سامانه www.atabat.org.ir نسبت به ثبت نام در کاروان‌های عتبات (ثبت نام بدون قرعه کشی) اقدام کنند.

لازم بذکر است کسانی که برای اولین بار می‌خواهند در سامانه جامع عتبات سازمان حج و زیارت (www.atabat.org.ir) برای سفر زیارتی عتبات عالیات نام نویسی کنند، باید ابتدا در این سامانه به عنوان کاربر جدید ثبت نام و بعد از این ثبت نام، ظرفیت‌های خالی کاروان‌های عتبات استان مورد نظر برای ثبت نام برای کاربر جدید قابل نمایش خواهد بود.

متقاضیان این سفر زیارتی با مراجعه به سامانه مذکور و همراه داشتن اطلاعات فردی می‌توانند برای خود و همسفران‌شان ثبت نام کنند.

راهنمای ثبت نام:

اگر بار اول است که وارد این سامانه شده اید، باید ابتدا روی گزینه ی “اگر کاربر جدید هستید اینجا کلیک فرمایید” کلیک کنید. سپس مانند نمونه ی زیر، فرم ثبت نام را پر نمایید:

آغاز ثبت نام سفرهای عتبات تاسوعا و عاشورا

آغاز ثبت نام سفرهای عتبات تاسوعا و عاشورا

  • دقت داشته باشید که باید جهت ثبت نام از شماره همراه اول استفاده فرمایید.

  • کد ملی ثبت شده با اطلاعات ثبت احوال کنترل و کد ملی اشتباه غیرفعال خواهند شد.

  • کد ملی وارد شده جهت نام کاربری ورود به سیستم استفاده خواهد شد.

  • کد فعالسازی به شماره همراه شما پیامک خواهد شد .  در ثبت آن دقت فرمایید.

بعد از ثبت نام، ظرفیت‌های خالی کاروان‌های عتبات استان مورد نظر فرد متقاضی نمایش داده می شود. و در آخر بری پیگیری وضعیت زائر ثبت نام کرده، به بخش “ بررسی وضعیت ثبت نام زائر ” مراجعه نمایید.