راسا پرواز آدراپاناراسا پرواز آدراپانا
فراموشی رمز عبور ؟

تور ویژه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

تور ویژه جام جهانی 2018 روسیه

تور ویژه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

با توجه به برگزاری جام جهانی ۲۰۱۸ در کشور روسیه و همچنین صعود تیم ملی کشورمان به جام جهانی، بسیاری از ایرانیان ترجیح می دهند از حالا برای سفر به روسیه تصمیم گیری کرده و صندلی خود را رزرو نمایند.

آژانس راسا پرواز آدراپانا با برگزاری تور ویژه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، این فرآیند را برای ایرانیان تسهیل می نماید.

تاریخ شروع جام جهانی ۱۴ جون ۲۰۱۸ (۲۴ خرداد ۱۳۹۷) بوده و این رقابت ها تا ۱۵ جولای ۲۰۱۸ (۲۴ تیر ۱۳۹۷) ادامه خواهند داشت.

در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ۳۲ تیم از سراسر جهان حضور خواهند داشت که با توجه به صعود زودهنگام تیم ملی کشورمان به رقابت های جام جهانی، ایران هم یکی از این ۳۲ تیم خواهد بود.

جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در چهارده ورزشگاه این کشور برگزار خواهد شد و شهر هایی که مسابقات درون آنها برگزار می شود عبارتند از :

«مسکو، سنت پترزبورگ، قازان(کازان)، راستوف کناردن، کالینینگراد، سارانسک، سامارا، سوچی، نیژنی نوگورود، یکاترینبورگ و ولگوگراد»

همانطور که انتظار می رفت، میزبان دیدار افتتاحیه و اختتامیه جام جهانی ۲۰۱۸ نیز شهر مسکو خواهد بود.

۱۲ دیدار جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه قرار است در شهر مسکو برگزار شود که از این ۱۲ دیدار، ۱۰ دیدار آن در مرحله گروهی، یک دیدار نیمه نهایی و یک دیدار نهایی خواهد بود. (مابقی دیدارها در سایر شهرها برگزار خواهد شد)

مسکو یکی از ۱۰ شهر بزرگ اروپا و بزرگ‌ترین شهر کشور روسیه در زمینه‌های فرهنگی، تجاری و سیاسی است. ۵ فرودگاه، ۹ ایستگاه قطار و یک شبکه گسترده مترو آن را به یکی از مکان‌های بسیار بزرگ و جالب برای گردشگران تبدیل کرده است.

امکانات مسکو در حالی هیجان رقابت‌ها در فاصله‌ای کمتر از یک سال تا آغاز جام جهانی را افزایش داده که ولادیمیر پوتین قول داده زیرساخت‌های زیادی نه تنها برای مسکو بلکه برای دیگر شهرهای میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه آماده کند تا بیست و یکمین دوره جام جهانی به بهترین دوره این رقابت‌ها از نظر امکانات تبدیل شود.

به زودی پکیج های مربوط به تور ویژه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در این صفحه قرار خواهد گرفت!

جهت اطلاع از وضعیت تور با همکاران ما تماس حاصل نمایید:

۰۲۱-۸۸۵۴۲۰۹۴