راسا پرواز آدراپاناراسا پرواز آدراپانا
فراموشی رمز عبور ؟

تور شانگهای

تور شانگهای

تور شانگهای

تور شانگهای

بدون شک، در حال حاضر تور شانگهای یکی از جذاب‌ترین تورها به شمار می‌رود. شهری که انبوهی از آسمان‌خراش‌ها و ساختمان‌های مدرن را در خود جای داده است و همین امر آن را به یکی از بهترین‌های این سیاره‌ی خاکی تبدیل کرده است.

گران، کلمه‌ای است که اگر بخواهیم شانگهای را با دیگر شهرهای چین مقایسه کنیم، به کار می‌بریم. البته این بدان معنی نیست که اگر بودجه‌ی کمی در اختیار دارید نشود از تور شانگهای استفاده کنید و از زیبایی‌های این شهر لذت برد. گردشگران می‌توانند با بودجه‌ای کمتر نسبت به شهرهای اروپایی و بعضی از شهرهای آسیایی هتل‌های خوب و مناسب را پیدا کنند.

پکیج های مربوط به تور گوانجو را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید :

شانگهای، پایتخت اقتصادی چین و پر جمعیت‌ترین شهر آن می باشد، و با تالارهای بورس سهام و فلزات و مغازه‌های شیک برندهای گران‌قیمت، در هم تنیده‌ شده است. در کمترین شهری از دنیا می‌توان چنین ترکیب شلوغ اما دوست داشتنی را کنار هم پیدا کرد. این شهر دومین برج بلند دنیا و تعداد زیادی آسمان‌خراش و ساختمان غول‌پیکر که دیدنشان به گردن آدم فشار می‌آورد را داراست، که باعث می شود تور شانگهای را جذاب تر کند. اما دیدنی‌های تور شانگهای فقط این‌ نیست؛ بناهای تاریخی با معماری آرت دکو متعلق به دهه ۱۹۲۰ و ۱۹۳۰، کلیساهای کاتولیک، کنیسه‌های یهودی و معبدهای بودایی از شانگهای شهری چندفرهنگی با میزاث غنی ساخته‌اند. خرید در شانگهای دنیای تمام‌نشدنی از برندهای لوکس و البته اوریجینال مثل پرادا و بربری و برندهای محبوب متوسط از همه جای دنیاست. عتیقه‌جات، سرامیک، زیورآلات تبتی و چای هم سوغاتی‌های مسحورکننده شانگهای هستند.

چشیدن غذاهای چینی شاید بهترین خاطره از تور شانگهای باشد. رستوران‌های شهر بسیار شیک، به روز و به‌طور هیجان‌انگیزی متنوع‌اند. شانگهای شهری جذاب و بین‌المللی است که روزهایش پر از تاریخ و فرهنگ و هنر و شب‌هایش زنده و پرشورند. در کل برای این که از تور شانگهای لذت ببرید و همزمان از جاهای دیدنی این شهر هم بی‌نصیب نمانده باشید، بهتر است حداقل یک هفته را در این شهر بگذرانید.

بهترین زمان استفاده از تور شانگهای:

بهار و پاییز بهترین زمان ستفاده از تور شانگهای هستند؛ نه گرمای کشنده تابستان مانع گشت‌ و گذارهایتان می‌شود و نه سرمای سخت زمستان. البته این سال‌ها از سرمای زمستان کم شده و زیاد غیر قابل تحمل نیست؛ معمولا دمای هوای شانگهای در زمستان بین ۹ تا ۴ درجه سانتی‌گراد متغیر است. تابستان شانگهای با اینکه گرم و مرطوب است و دمای هوا به ۲۹ درجه سانتی‌گراد می‌رسد، اما باز هم فصل پر توریست و شلوغی در شهر حساب می‌شود. هفته‌های اول اردیبهشت و مهر جزو تعطیلات چینی‌ها بوده و ترجیحا این تاریخ‌ها را برای تور شانگهای انتخاب نکنید؛ مگر اینکه از شرکت در شلوغی و ازدحام مردم محلی در شهر لذت ببرید.

جهت دریافت مشاوره در زمینه انتخاب پکیج تور شانگهای با همکاران ما تماس بگیرید !

۰۲۱-۸۸۵۴۲۰۹۴