مراکز خرید سن پترزبورگ

سن پترزبورگ علاوه بر اینکه مکان های دیدنی و جذاب تاریخی بسیاری را داراست، مراکز خرید عالی هم برای تمام اقشار دارد، از او پونت روژ گرفته تا بازارچه قدیمی. سن پترزبورگ مانند میلان، پاریس و نیویورک عرضه‌کننده انواع برندهای معروف، همچنین برندهای داخلی و سمساری‌های جذاب است. با آدراپانا همراه باشید تا بخشی از مراکز خرید سن پترزبورگ را بشناسید.

او پونت روژ (Au Pont Rouge)

او پونت روژ در سال ۱۹۰۷ بنا شد و یکی از اولین فروشگاه‌های زنجیره‌ای دنیا است که پس از ۱۰۸ سال در سال ۲۰۱۵ بازگشایی شد. خانواده سلطنتی روسیه از اولین مشتری‌های این مرکز خرید بودند و حالا شما هم می‌توانید در تجربه‌ی آن‌ها سهیم باشید. امروزه او پونت روژ انعکاسی از درخشش، پویایی، و بهترین‌های شهری است که در آن نوآوری، فرهنگ و سنت نقش‌های مهمی را ایفا می‌کنند. این مرکز خرید با مساحت ۴۰۰۰ مترمربع مجموعه‌ای از کالاهای منحصربه‌فردی چون سوغات و هدایای روسی، و انواع کالاها با برندهای مرغوب است. در طول سفر خود با تور روسیه می توانید از این مرکز خرید بزرگ دیدن کرده و سوغات سن پترزبورگ برای آشنایان خود تهیه نمایید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به او پونت روژ: Admiralteiskaya

ساعت کار: هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب.

مراکز خرید سن پترزبورگ

مراکز خرید سن پترزبورگ

بولشوی گاستینی (Bolshoy Gostiny Dvor)

از قرن ۱۸ تا به حال این ساختمان زرد رنگ یکی از بزرگ‌ترین مراکز خرید سن پترزبورگ بوده و هست. این مرکز خرید مجموعه‌ای بیش از ۱۰۰ مغازه با طراحی بسیار زیبا و کلاسیک است. طبقه اول مکان فروش خاویار، سوغات سن پترزبورگ، کفش، لوازم آرایشی و آلات موسیقی است. در طبقه دوم می‌توانید پوشاک، اسباب‌بازی، خز و کلاه تهیه کنید. یک رستوران نیز در این مجموعه وجود دارد.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو نزدیک به مرکز خرید بولشوی: Nevsky pr.

ساعت کار: هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب.

مراکز خرید سن پترزبورگ

مراکز خرید سن پترزبورگ

گرند پلیس (Grand Palace)

گرند پلیس یکی از لوکس‌ترین مراکز خرید سن پترزبورگ است که شامل بوتیک‌هایی چون اسکادا (Escada)، فرلا (Furla) و بربری (Burberry) است. از جمله مکان‌های محبوب و پر رفت و آمد این مجموعه کافه‌ها و رستوران‌های آن است. از دیگر امکانات گرند پلیس پارکینگ است. اگر عاشق مغازه های لوکس هستید، در طول سفر خود با تور روسیه حتما از گرند پلیس دیدن کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به مرکز خرید گرند پلس: Nevsky pr.

ساعت کار: هر روز از ساعت ۱۱ صبح تا ۹ شب.

مراکز خرید سن پترزبورگ

مراکز خرید سن پترزبورگ

فروشگاه زنجیره‌ای مسکوفسکی (Moskovsky)

مرکز خرید مسکوفسکی یکی از مراکز خرید بزرگ واقع در یکی از خیابان‌های اصلی شهر و تقریبا نزدیک به فرودگاه است. هرآنچه نیاز داشته باشید مردانه، زنانه یا بچگانه را می‌توانید از این مجموعه تهیه کنید. نکته مهم این است که تمام مغازه‌ها بیست و چهار ساعت شبانه روز باز هستند بنابراین در هر ساعتی که بخواهید می‌توانید وسایل مورد نیازتان را تهیه کنید. در مسکوفسکی انواع برندهای خارجی و داخلی در دسترس هستند.

ساعت کار: ۲۴ ساعته.

نردیک‌ترین ایستگاه مترو به مرکز خرید مسکوفسکی: Moskovskaya

مراکز خرید سن پترزبورگ

مراکز خرید سن پترزبورگ

پسج یا بازارچه (Passage)

این بازارچه سرپوشیده قدیمی یکی از بهترین مکان‌های شهر است که دارای سقفی شیشه‌ای به طول ۱۸۰ متر است. در طبقه دوم قهوه‌خانه‌های زیبایی وجود دارد که چشم اندازی بی‌نظیر را بدست می‌دهند. علاوه بر کافه رستوران‌های خوبی نیز در این بازار به چشم می‌خورند. از جمله کالاهایی که از این مکان می‌توانید تهیه کنید پوشاک، جواهرات، لوازم آرایشی و سوغات است.

ساعت کار: هر روز بجز یکشنبه ها از ساعت ۱۰ صبح تا ۹ شب.

یکشنبه‌ها از ساعت ۱۱ صبح تا ۹ شب.

مراکز خرید سن پترزبورگ