راسا پرواز آدراپاناراسا پرواز آدراپانا
فراموشی رمز عبور ؟

تور آفریقای جنوبی

تور آفریقای جنوبی

تور آفریقای جنوبی

تور آفریقای جنوبی

تور آفریقای جنوبی برای گردشگرانی که به یک سفر لوکس و فوق العاده به یادماندنی علاقه دارند یکی از بهترین گزینه های خواهد بود. شاید کمتر جایی بتوانید به اندازه این کشور نبض طبیعت را از نزدیک لمس کنید. مناظر زیبا و بکر طبیعی و دیدار حیوانات در محیط طبیعی زندگی آنها تجربه‌ای است که به سختی بتوانید آن را فراموش کنید و یا در جایی دیگر نظیر آن را ببینید.

پکیج های مربوط به تور آفریقای جنوبی را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید :

 

از همین ابتدا باید بگوییم تور آفریقای جنوبی برای کسانی که به خرید یا دیدار از آثار تاریخی علاقه‌مند هستند جذابیت چندانی ندارد، اما اگر عاشق طبیعت، دیدن مناظر بکری از جنگل و اقیانوس و همچنین دیدار حیوانات از نزدیک هستید، این تور می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شما باشد.

ژوهانسبورگ (Johannesburg) و کیپ تاون (Cape Town) مهم‌ترین شهر‌های توریستی آفریقای جنوبی هستند. هر دو این شهرها مراکز توریستی زیبایی دارند ولی از نظر طبیعت شهر کیپ تاون بسیار فوق العاده است. فاصله میان دو شهر ژوهانسبورگ و سان‌سیتی و پارگ جنگلی زیاد نیست و ترانسفر میان آنها با اتوبوس انجام می‌شود اما کیپ‌تاون در جنوب این کشور واقع شده است به همین دلیل ترانسفر از طریق هوایی صورت می‌گیرد.

مذهب در آفریقای جنوبی :

آفریقای جنوبی که به رنگین کمان فرهنگ ها معروف است، ملغمه ای از فرهنگ ها و ادیان الهی و غیرالهی (آنیمیستی) است و تقریباً همه ادیان شناخته شده جهان در این کشور پیروانی دارند و آزادی مذهب در قانون اساسی این کشور نیز تضمین شده است، اما از میان همه این فرهنگ ها و خرده فرهنگ ها، مسلمانان از جایگاه اجتماعی خاصی برخوردار هستند. چرا که آفریقای جنوبی از قدیم کشوری مهاجر پذیر بوده و به همین دلیل همه مهاجران مسلمان آن نیز به نسبت کشور خاستگاه خود، آداب و رسوم و به ویژه مراسم های دینی ماه مبارک رمضان را به سبک و سیاق خود برگزار می کنند.

زمان مناسب برای تور آفریقای جنوبی :

در تمام طول سال سفر به این کشور انجام می‌شود. اما بهترین زمان برای دیدار از آفریقای جنوبی در فاصله بین دی تا اردیبهشت ماه است که به دلیل واقع شدن این کشور در نیم کره‌جنوبی با اواخر تابستان و پاییز مصادف می‌شود. در این بازه زمانی هوا معتدل‌تر و محیط زیباتر است.

تهیه غذا در تور آفریقای جنوبی :

کمتر از ۵٪ مردم آفریقای جنوبی مسلمان هستند. با این حال برای تهیه گوشت حلال می‌توانید از مراکز معتبر اقدام نمایید. مانند سایر کشورها، شعبات مک‌دولاند و KFC اقدام به ارائه غذا با گوشت حلال نیز می‌نمایند.

یکی از مهم‌ترین مناطق توریستی ژوهانسبورگ منطقه Sandton است که علاوه بر دارا بودن مراکز خرید بزرگ و رستوران‌های مختلف (آفریقایی،‌ ایتالیایی و…) از امنیت بیشتری نسبت به سایر مناطق برخوردار است. میدان نلسون ماندلا نیز در این منطقه قرار دارد. این میدان در ژوهانسبورگ بسیار معروف بوده و از جاذبه‌های توریستی این شهر به شمار می‌آید.