هتل جنگ ستارگان در دیزنی لند

مجموعه عظیم و بزرگ تفریحات و سرگرمی Walt Disney World قصد دارد یک هتل بزرگ و باشکوه را با الهام از مجموعه معروف جنگ ستارگان افتتاح کند. ظاهرا این هتل تنها جنبه اقامتی ندارد و قرار است سرگرمی‌های ویژه‌ای نیز با محوریت شخصیت‌های جنگ ستارگان در اختیار مهمانان این هتل قرار بگیرد.

هر کدام از مهمان‌های این هتل یک داستان مخصوص و منحصر به فرد را در طول اقامت خود تجربه خواهند کرد. این هتل به لحاظ ظاهر نیز همانند یک سفینه بزرگ فضایی در سبک و سیاق فیلم‌های جنگ ستارگان ساخته شده است.

هتل جنگ ستارگان در دیزنی لند

مهمانان نیز پس از ورود به هتل لباس‌های استفاده شده در مجموعه جنگ ستارگان را بر تن می‌کنند و در حین گشت و گذاری که در این هتل بزرگ دارند با چهره‌های آشنایی از فیلم‌های جنگ ستارگان روبرو خواهند شد.

جالب اینجاست که برای واقعی‌تر کردن اقامت مسافرین در این هتل بزرگ، تمامی پنجره‌های هتل به نوعی طراحی شده که حضور در فضا را در ذهن مهمانان تداعی کند.

به این ترتیب می‌‌توان گفت دیزنی قصد دارد این هتل را نسبت به سایر مجموعه‌های سرگرمی دیزنی پویاتر و تعاملی‌تر کند. ساخت هتل جنگ ستارگان قسمتی از پروژه Galaxy’s Edge است که به مجموعه جنگ ستارگان اختصاص داده شده است.

هتل جنگ ستارگان در دیزنی لند

به گفته Gizmodo، پارک‌هایی که در پروژه Galaxy’s Edge ساخته می‌شوند نیز تعامل بسیار زیادی با شرکت‌ کننده‌ها دارند.‍ در این پارک‌ها به بازیکنان ماموریت‌های مختلفی داده می‌شود که در ازای انجام آن‌ها پاداش دریافت می‌کننند، جالب اینجاست که در صورت عدم موفقیت در انجام مراحل، شرکت‌کننده‌ها از جانب جایزه بگیر‌ها مورد تعقیب قرار می‌گیرند.

سرزمین Galaxy’s Edge قرار است در دیزنی‌لند کالیفرنیا و دیزنی ورد فلوریدا تا دو سال دیگر راه‌اندازی شود.