جاذبه های گردشگری اسپانیا

توصیف اسپانیا کمی سخت و در عین حال آسان و عجیب است. این کشور نه چندان پهناور ولی زیبا شهرتش را مدیون مردم، فرهنگ، هنر و غذاها و آداب و رسوم جالبش است. تور اسپانیا همیشه یک شگفتی خاص برای کسانی که به آن سفر میکنند دارد.

اگر شما علاقه مند به تست کردن غذاهای مختلف و خوشمزه و خاص هستید، بدانید که هر منطقه در اسپانیا غذایی متفاوت دارد. از شهرهای توریستی اسپانیا می توان مادرید و بارسلونا را نام برد.

مادرید

مادرید بی دلیل پایتخت اسپانیا نمی باشد. این شهر بسیار زیبا ترکیبی از مدرن بودن در عین کلاسیک بودن، با غنای فرهنگی-هنری است که دربرگیرنده مراکز مهم سیاسی، اقتصادی و خدماتی اسپانیا می باشد.

جاذبه های گردگشری اسپانیا

جاذبه های گردگشری اسپانیا

مادریدی ها در ورزش بسیار فعال هستند و با دو تیم معروفش یعنی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید معرف ورزش دوستان می باشد، اما علاقه مندان به هنر هم در مادرید بی نصیب نخواهند بود.

موزه دلپرادو یکی از بزرگترین موزه های اسپانیا است که دارای تابلو های نقاشی، مجسمه ها و آثار بی نظیر از استادکاران ماهر است که تعجب و تحسین هر بیننده ای را بر می انگیزد. گالری آنلاین این موزه یکی از فرصت های بی نظیری تکرار نشدنی از خرید شاهکارهای هنری است.

به عقیده تورگردانان و متولیان امور گردشگری، اسپانیا جایی برای همه است. آنها بر این باورند که گردشگر فقط کافی است که بگوید چه می خواهد تا آنها بهترین را بر اساس میل و خواسته او آماده کنند. این هیچ معنایی جز آمادگی ۱۰۰ درصدی اسپانیا برای رقم زدن سفری خاطر انگیز برای گردشگران، نمی دهد.

بارسلونا

بارسلونا شهر بندری و فوق العاده ی اسپانیاست که بسیار مدعی استقلال است، اوج این مسئله را در بازی دو تیم رئال مادرید و بارسلونا می توان مشاهده کرد.

بارسلونا

جاذبه های گردگشری اسپانیا

موزه پیکاسو، پارک های زیبای بارسلونا، کلیسای ناتمام Sagrada Familia ، منطقه Barrio Gotico و پارک مدرن و شگفت انگیز Guell ،همه از مناطقی است که هر ساله گردشگران را به سمت خود می کشاند.

برای دیدن این شهر و مناظر زیبایش اگر یک روز تمام، از صبح هم وقت بگذارید، خواهید دید که آفتاب غروب کرده است و هنوز شما نتوانسته اید از هزارتوی این شهر بازدید کنید.

هیجان در لا هویا دِهوسکا (LA HOYA DE HUESCA)

جزیزه ای شگفت انگیز در محدوده ای در شمال اسپانیا، مابین دره اِبرو (Ebro) و کوه های Peña Falconera که برای دوران ما قبل از پارینه سنگی است با نام لا هویا دِهوسکا وجود دارد.

هیجان در لا هویا دِهوسکا (LA HOYA DE HUESCA)

جاذبه های گردگشری اسپانیا

در این مکان شما منظره ای شگفت انگیز از مناظر بکر کوهستانی و کوهپایه ای خواهید دید اما این مکان یک فرصت بی نظیر برای تفریح همه جانبه و هیجان انگیز برای علاقه مندان به صخره نوردی، کوهنوردی و دره نوردی است.

جزایر قناری، مکانی که کودکانتان مطمئن هستند که به آنجا بازخواهند گشت و خواهند پرسید که “چه زمانی دوباره به جزایر قناری باز خواهیم گشت؟”

از جنگل Garajonay و آتشفشان پنهان شده در دل آن، منظره ای است که فقط در افسانه ها درباره اش شنیده اید!

از آفتاب و روزهای طولانی گرم با دمای ۲۲ درجه سانتی گراد جزیره قناری که بگذریم، تماشای طلوع و غروب آفتاب و مناظر بکر آن هیچ جای شکی در انتخاب این مقصد به عنوان یکی از پرطرفدارترین مقاصد اسپانیا، باقی نمی گذارد.
پارک های آبی اسپانیا، مکانی که انرژی مورد نیاز برای تمام تابستان را به شما باز می گرداند.
اگر یک ضمانت بی چون و چرا برای تور اسپانیا و لذت بردن از لحظات سفر در این کشور می خواهید، پارک های آبی اسپانیا را دربرنامه تور خود جای دهید. در سراسر اسپانیا، در سواحل آندولوس و مدیترانه، پارک های آبی با ورزش ها و تفریحات متنوع برای کودکان و بزرگسالان وجود دارد. ورزش های آبی موج سواری، سرسره های آبی و… همه و همه منتظر علاقه مندان هستند.

یک پیشنهاد؛ اگر علاقه مند به سفر به اسپانیا هستید حتما زمان مناسبی برای بازدید خود انتخاب کنید. تابستان اسپانیا یعنی آب، خورشید و هیجان. برای بازگشت عجله نکنید!

همین حالا برای برنامه ریزی سفر به وسیله ی تور اسپانیا یا تور ترکیبی اروپا اقدام کنید.