معروف ترین جزایر مالزی

مالزی جزایر زیادی دارد که شما می توانید با تور مالزی ما همراه شده و از زیبایی های این جزایر لذت ببرید. این جزایر زیبا محلی مناسب برای گرفتن عکس و سلفی است. در این مطلب به معرفی معروف ترین جزایر مالزی می پردازیم.

۱.جزیره لنکاوی مالزی

مجمع الجزایر لنکاوی مالزی از ۹۹ جزیره کوچک تشکیل شده که اکثر آنها قابل سکونت نمی باشند و فقط برای تفریح به آنها سفر می شود. بهترین جزیره کل مالزی، لنکاوی است که پر از زرق و برق با انواع و اقسام جاذبه های گردشی و تفریحات مختلف و جنگل های انبوه است که از هر کدام بخواهید می توانید نهایت لذت را ببرید. خصوصیت برتر این جزیره هم هتل های فوق العاده لوکس و بی نظیری است که می توان در لنکاوی مالزی دید.

معروف ترین جزایر مالزی

معروف ترین جزایر مالزی

۲. جزیره ردانگ مالزی

اگه به غواصی علاقه دارید، حتما به جزیره ردانگ مالزی سر بزنید زیرا این جزیره مخصوص غواصی است و با ساحل مرجانی زیبایش شما را مجذوب خواهد کرد و می توان انواع ماهی هایی که تا به حال ندیدید و بچه کوسه ها را ببینید. جنگل های این جزیره با وجود اینکه صعب العبور هستند ولی برای کوه پیمایی عالی می باشند.

معروف ترین جزایر مالزی

۳. جزایر پالائو تیومان مالزی

جزیره پالائو تیومان مالزی به عقیده اکثر گردشگران تور مالزی یکی از معروف ترین جزایر مالزی است و آن به دلیل طبیعت بکر و فوق العاده ای است که دارد و بهترین مکان برای عکاسی شماست. در ضمن این جزیره آبشارهای بسیار زیبایی دارد که اگر آنها را در مالزی نبینید حتما ضرر کرده اید. شنا کردن زیر آبشارها، بازدید از مزرعه لاک پشت و دیدن فرهنگ های محلی در روستای سنتی این جزیره بهترین کارهایی است که می توان در اینجا انجام داد.

معروف ترین جزایر مالزی

معروف ترین جزایر مالزی

۴. جزیره پنانگ مالزی

جزیره پنانگ مالزی یکی دیگر از معروفترین جزایر مالزی است که طرفداران خاص خودش را دارد. اکثر هتل ها و مراکز خرید این جزیره کنار ساحل می باشند و آرامش فوق العاده ای دارند. این جزیره پر است از جاذبه های بکر گردشگری مالزی، که فقط کافیه قصد رفتن به آنجا را داشته باشید. زمانی که به این جزیره سفر می کنید خواهید دید که با چیزی فراتر از انتظارتان رو به رو شده اید. بهترین غذاهای این جزیره موجودات دریایی هستند که فقط باید در رستوران های پنانگ مالزی تجربه یشان کرد.

معروف ترین جزایر مالزی

۵. جزیره پرهنتیان مالزی

این جزیره در شمال مالزی قرار گرفته است و بهترین سواحل مالزی و بهترین جنگل های استوایی را می توانید در اینجا ببینید و از گشتن در آنها لذت ببرید. به همین خاطر جزو معروف ترین جزایر مالزی قرار گرفته است. این جزیره شامل ۲ جزیره به اسم های پرهنتیان کوچک و پرهنتیان بزرگ می باشد.

معروف ترین جزایر مالزی

معروف ترین جزایر مالزی

۶. جزیره سیپادان مالزی

آیا میخواهید عجیب و غریب ترین موجودات و گونه های مختلف دریایی را ببینید؟ پس حتما به سیپادان مالزی سفر کنید زیرا می توانید به راحتی خواسته یتان برسید. البته در این جزیره کاملا از این موجودات محفاظت می شود که کسی ماهیگیری نکند و اگه می خواهید آنها را ببینید باید غواصی کنید.

معروف ترین جزایر مالزی

معروف ترین جزایر مالزی

۷. جزیره پولائو مابول مالزی

یکی از معروف ترین جزایر مالزی، جزیره ی کوچک پولائو مابول در جنوب شرقی مالزی است که همانند بقیه جزایر پر از گونه های مختلف آبزیان دریایی است و در آنجا می توان قورباغه، ماهی عقرب، ده پا، ماهی مرکب، صدف های مختلف را به راحتی دید و لذت برد.

معروف ترین جزایر مالزی

۸. جزیره پولائو پانکور مالزی

اگه می خواهید به یک جزیره ای سفر کنید که پر از آرامش باشد، حتما پولائو پانکور مالزی را انتخاب کنید که غیر از آنجا، جای دیگری نمی توانید پیدا کنید. این جزیره جاذبه های گردشگری زیادی هم دارد مثل معبد کالی، معبد عمان، و بقایای یک قلعه هلندی که پناهگاه تاریخی است و می توانید این ها را با جزئیات کامل مشاهده کنید.

معروف ترین جزایر مالزی

معروف ترین جزایر مالزی

۹. جزیره پولائو کاپاس مالزی

این جزیره که یکی از معروف ترین جزایر مالزی به شمار می رود و به معنی جزیره پنبه است. به دلیل شن های سفید و نرم این جزیره، مردم این نام را برایش برگزیدند. بازدید از این جزیره خالی از لطف نیست.

معروف ترین جزایر مالزی

معروف ترین جزایر مالزی

۱۰. جزیره پولائو تنگول مالزی

جزیره پولائو تنگول مالزی قبلا خالی از سکنه بود ولی امروزه به دلیل اهمیتی که در زمینه غواصی دارد چند هتل در آن ساخته شده است و گردشگرهای تور مالزی می توانند به آنجا رفته و راحت استراحت و تفریح کنند و در رستوران هایش غذاهای خوشمزه بخورند.

معروف ترین جزایر مالزی

معروف ترین جزایر مالزی