راسا پرواز آدراپاناراسا پرواز آدراپانا
فراموشی رمز عبور ؟

تور آلانیا

تور آلانیا

تور آلانیا

تور آلانیا

اگر می خواهید بدانید که چرا تور آلانیا به این اندازه بین ایرانیان محبوب است، با ما همراه باشید.

آلانیا شهر ساحلی می باشد که در جنوب ترکیه قرار دارد. همراه با سواحلی شنی، آثار باستانی بسیار، طبیعت مدیترانه ای بکر و البته بازار و هتل های بسیار. این شهر یکی از شهرهای استان آنتالیا محسوب می گردد و تا شهر آنتالیا ۱۳۵ کیلومتر فاصله دارد.

آلانیا از نظر سواحل تمییز ماسه ای، دریای کریستالی و آب و هوای ملایم مدیترانه ای در جهان معروف و مشهور می باشد به همین دلیل افراد زیادی به تور آلانیا جذب می شوند. گذشته تاریخی‌، جاذبه‌های طبیعی و سبک زندگی‌ چند فرهنگی‌ ساکنان آن، ورزش های آبی و هوایی‌، بازارهای رنگارنگ و شب های‌ شاد و شلوغ آلانیا یکی‌ از محبوب ترین استراحتگاه های ساحلی را در حاشیه دریای مدیترانه برای گردشگران داخلی‌ و خارجی‌ تور ترکیه به وجود آورده است.

پکیج های مربوط به تور آلانیا را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید :

شاید برای شما نیز جالب باشد که قبل استفاده از تور آلانیا، آب و هوا، گرمترین ماه سال، سردترین ماه سال و بطور کلی بهترین زمان سفر به آلانیا را بدانید.

متوسط دمای سالانه آلانیا حدود ۱۸.۷ درجه سانتی گراد است. گرمترین ماه آلانیا، ماه آگوست (با متوسط دمای ۲۶.۴ درجه سانتیگراد) و سردترین ماه آلانیا، ماه ژانویه (با متوسط دمای ۱۱.۸ درجه سانتیگراد) می باشد.

گرمای طولانی تابستان باعث شده است تا شعار “جایی که خورشید لبخند می زند” را برای معرفی شهر به کار ببرند.

بهترین زمان استفاده از تور آلانیا، فصل بهار و ماه اول فصل پاییز می باشد. بطور کلی آب و هوای آلانیا در فصل بهار و پاییز بسیار مطبوع است و بیشتر گردشگران این فصل را برای استفاده تور آلانیا انتخاب می کنند. تور آلانیا در این فصل ها طرفداران بیشتری دارد.

شهر آلانیا همچون آنتالیا یکی از پر رونق ترین و توریستی ترین شهرهای ترکیه است که دارای مکان های تاریخی و طبیعی زیادی برای توریست هاست. یکی از مهم ترین جاهای دیدنی آلانیا که تقریبا این شهر با نام آن عجین شده است، قلعه آلانیاست. موزه های آلانیا هم طرفداران خاص خود را دارد. در هنگام استفاده از تور آلانیا حتما از این مکان های دیدنی بازدید نمایید.