راسا پرواز آدراپاناراسا پرواز آدراپانا
فراموشی رمز عبور ؟

تور بانکوک

تور بنکوک

تور بنکوک

تور بانکوک

بانکوک به معنای فرشته، به دلیل داشتن معبدهایش، مجموعه کاخ پادشاهی، مراکز خرید بزرگ و رستوران های فراوان، در بین گردشگران شهرت یافته است. بانکوک دارای ۳ فصل بارانی (ژوئن تا اکتبر)، گرم (مارس تا می) و خنک (نوامبر تا فوریه) می باشد. متوسط درجه حرارت سالانه آن ۲۹ درجه سانتیگراد با متوسط درجه حرارت ماهانه از ۳۵ درجه سانتیگراد در آپریل تا ۲۶ درجه سانتیگراد در دسامبر است. با توجه به فصل دلخواه خود، از تور بانکوک می توانید استفاده کنید.

پکیج های مربوط به تور بانکوک را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید :

تایلند را با بانکوک می‌شناسند و بانکوک را با قصرهای طلایی و بازارهای شناور. اینجا شهر بوداهای غول‌آساست:

بودای خوابیده در وات فو، بودای زمردین در کاخ پادشاهی تایلند و بوداهای طلایی در معابد دیگر شهر. اما دیدنی‌های بانکوک در معابد بودا خلاصه نمی‌شوند؛ بانکوک ونیز شرق است و قایق‌سواری در آبراهه‌ها و خرید از بازارهای شناور کارت پستالی‌ آن لذتی‌ست که خیلی‌ها را هر سال به این شهر می‌کشاند. باغ‌های سرسبز و خوش‌آب و رنگ این شهر هم جایی‌ست که برای فرار از هیاهوی تمام‌نشدنی خیابان‌ها می‌توان به آن‌ها پناه برد. میدان سیام یا منطقه پراتونام هم جان می‌دهند برای گشت و گذار و خرید و تماشا. خوراک‌های محلی و بین‌المللی هم همه‌جای بانکوک پیدا می‌شوند؛ هم در رستوران‌های ریز و درشت و هم در اغذیه‌فروشی‌های خیابانی.

بانکوک، هر آنچه شما از پایتخت کشوری مانند تایلند انتظار دارید را ارائه می‌دهد. سر و صدای زیاد، جمعیت بالا، جنب و جوش، هیجان، مکان‌های تاریخی، سنت و مدرنیته را می‌توان از جمله ویژگی‌های آن برشمرد.

نام کامل بانکوک به عنوان بلندترین نام یک مکان در کتاب رکوردهای گینس ثبت شده است.

(Krung Thep Mahanakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Yuthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani Burirom Udomratchaniwet Mahasathan Amon Piman Awatan Sathit Sakkathattiya Witsanukam Prasit)

این نام را پادشاه «بودا یدفا چولالوکه» انتخاب کرده است. بخش عظیمی از جاذبه‌های توریستی این شهر را مراکز زیارتی (معابد) تشکیل می‌دهند.

بهترین زمان استفاده از بانکوک

بهترین زمان استفاده از تور بانکوک از نوامبر تا ژانویه است که فصل خنک بانکوک است و دمای هوا در شب ممکن است تا ۱۲ درجه سانتی گراد هم کاهش یابد.

هزینه های تور بانکوک

پایتخت شلوغ و پرهیجان تایلند شهر نسبتا ارزانی است. پروازهای مختلف این شهر به نسبت طولانی بودن مسیر چندان گران نیستند. می‌توانید خرید بلیط تان را با قیمت متوسط انجام دهید. هتل‌های بانکوک تقریبا ارزان است. هزینه‌های روزمره در بانکوک کم است. خورد و خوراک بسیار متنوع است و در مقابل چیز خوش‌مزه‌ای که می‌خورید پول زیادی نمی‌دهید. رفت‌وآمد نیز اصلا گران نیست. می‌توانید مترو سوار شوید و تمام شهر را بگردید. حتی تاکسی‌ها نیز خیلی منصفند و پول زیادی نمی‌گیرند.