راسا پرواز آدراپاناراسا پرواز آدراپانا
فراموشی رمز عبور ؟

تور گوانجو

تور گوانجو

تور گوانجو

تور گوانجو

اگر عاشق شهرهای پیشرفته هستید، تور گوانجو بهترین پیشنهاد به شما می باشد. گوانجو شهری بزرگ و پرجنب و جوش، واقع در دلتای رودخانه مروارید استو، از جمله مناطقی است که حتی از لحاظ استانداردهای چین، پیشرفت بسیار سریعی داشته است. این شهر در زمینه تجارت بین الملل و مراکز خرید پیشرو می باشد و همچنین در آشپزی و فرهنگ، تاریخچه ای پربار دارد. گوانجو را نمونه ی کوچکی از چین نیز می نامند.

این شهر، گوانگ ژو، گوانگ‌جو یا گوان‌جو نامیده می شود و سومین شهر بزرگ چین بعد از پکن و شانگهای به حساب میاد. این شهر سرسبز پایگاه آسیایی بازرگانان از همه‌جای دنیاست. از معاملات عظیم تجاری گرفته تا خرید و فروش‌ های کوچک داخل بازار، هر نوع داد و ستد مالی در این شهر اتفاق می افتد. در واقع هر چیزی که به دست بشر قابل تولید کردن باشد، در این شهر با قیمت‌ مناسب پیدا می‌شود، پس اگر عاشق خرید هستید می توانید از تور گوانجو استفاده کنید. هم چنین تاریخ و فرهنگ غنی گوانگجو باعث شده که گردشگران زیادی به این شهر سفر کنند. بنابراین اگر مسافر این شهر زیبا هستید، بازدید از معابد تاریخی و جاذبه های طبیعی را نیز از دست ندهید. غذاهای چینی و آسیایی را امتحان کنید و طعم چای سنتی را بچشید تا گوانجو را زندگی کنید.

پکیج های مربوط به تور گوانجو را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید :

شهر گوانجو پر است از مراکز خرید و پاساژ و بازارهای قدیمی و جدید، و یکی از قطب های اساسی صادرات و واردات چین محسوب می شود.
تنوع و تعدد بازارها و مراکز خرید آنقدر زیاد است که به راحتی نمی شود در تور گوانجو از همه ی آنها دیدن کرد یا حتی همه ی آنها را فهرست کرد. بازدید از مال­ ها و مراکز خرید بزرگ و مدرن و پر از امکانات امروزی بسیار جالب و دیدنی است.

آب و هوای گوانگجو به طور میانگین در سال ۲۲ درجه سانتی گراد است. آگوست گرم ترین ماه سال با میانگین ۲۸ درجه سانتی گراد و ژانویه سردترین ماه سال با میانگین ۱۳ درجه سانتی گراد است. باران فراوانی از آوریل تا آگوست در این منطقه می بارد که متوسط آن ۷۲۰/۱ میلی متر است. هوای این شهر در تابستان گرم، مرطوب و بارانی و در زمستان سرد، خشک و همراه با باران اندک است.

چینی ها نمایشگاه بزرگ و معروف گوانگجو را در دو فصل معتدل در سال برگزار می کنند. تا برگزار کنندگان و شرکت کنندگان با مشکلات کمتری روبرو شوند. پس شما می توانید تور گوانجو را در این فصول معتدل انتخاب کنید تا هم از نمایشگاه بزرگ و معروف گوانگجو استفاده کنید و هم بیشترین لذت را از سفرتان ببرید.

جهت دریافت مشاوره در زمینه انتخاب پکیج تور گوانجو با همکاران ما تماس بگیرید !

۰۲۱-۸۸۵۴۲۰۹۴