راسا پرواز آدراپاناراسا پرواز آدراپانا
فراموشی رمز عبور ؟

تور تایلند

تور تایلند

تور تایلند

تور تایلند

قطب گردشگری جنوب شرقی آسیا، تایلند است. هرساله تعداد زیادی توریست از سراسر دنیا از تور تایلند استفاده می کنند تا از مناظر زیبا، مکان­‌های دیدنی و جزایر آن دیدن کنند.

بیشتر افراد با هدف گردش در شرق آسیا به صورت هوایی به “بانکوک”، پایتخت تایلند، سفر می­‌کنند. تایلند با بهره‌مندی از منابعی چون جنگل‌های باشکوه، سواحل معروف، بهترین غواصی در دنیا و همچنین ارزان قیمت بودن، گردشگران زیادی را به خود جذب می­‌کند.

پکیج های مربوط به تور تایلند را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید :

سفر با تور تایلند بسیار آسان است. این کشور برای یک مسافرت ساده و کم خرج بسیار مناسب و راحت است. بنابراین هنوز هم روی نقشه‌­ی جهان می‌توان جایی را پیدا کرد که به دور از شلوغی و گرانی، مقصد خوبی برای سفر باشد. کشور تایلند در همه جای جهان شناخته شده است. وقتی نام این کشور به میان آورده می­‌شود، در ذهن همه، مناظر زیبا، سواحل، جنگل­‌ها و غذای آنجا تداعی می‌شود.

در تایلند غذا بسیار ارزان است. غذاهای فوری و یا غذاهای دستفروشان، تنها ۲۰ بات (۰.۳ پوند) است و در صورتی که یک وعده غذای کامل بخورید، هرینه‌­ی آن تنها ۳۰ تا ۳۵ بات (نیم پوند) می­‌شود. در حالی که تنها به غدای محلیِ دستفروشان اکتفا کنید، هرروز معادل ۱۲۰ تا ۱۷۰ بات (۲ تا ۳.۵ پوند) هزینه­‌ی کل وعده‌های غذایی خواهد شد. بیشتر غداهای غربی ( مثل انواع برگر، پیتزا و پاستا) بسته به نوع رستوران بین ۱۷۰ تا ۳۴۰ بات (۳.۵ تا ۶.۵ پوند) می­‌باشد. از آنجایی که غذا ارزان است، برای خرید سالاد و یا میوه نیز پول کمی نیاز است. هر شهر نیز غذایی مخصوص به خود را ارائه می­‌دهد.

آب و هوای تایلند

در بین ماه های نوامبر تا فوریه هوا گرم و خشک با دمایی حدود ۱۹ تا ۳۳ درجه سانتیگراد است. از ماه مارس تا مه هوا گرم شده و دمای آن تا ۴۲ درجه سانتیگراد میرسد و از ماه ژوئن تا اکتبر ( فصل باران) گرم و مرطوب بوده ولی هرگز سرد نمی شود. در این فصل حتی باران نیز گرم است.

فصل تابستان با باران های موسمی اگر چه باران های شدیدی را همراه دارد ولی این باران ها غالبا” در ساعات پایانی عصر و در طول شب می بارند و احتمال اینکه تعطیلات شما را خراب کنند بعید به نظر می رسد. با این حال، به خاطر داشته باشید که آگوست و سپتامبر بارانی ترین ماه های سال بوده به مسافران توصیه می شود که به هنگام برنامه ریزی سفر خود به بانکوک شرایط آب و هوا یی را در نظر داشته باشند.

برای شمایی که می خواهید به تایلند سفر کنید بی تردید ایده آل ترین فصل پاییز و زمستان به ویژه حد فاصل آذرماه تا اسفند است. تور تایلند در ماه دسامبر بیشترین توریست را دارد ولی اگر مایلید که از شلوغی پرهیز کرده واز قیمت های مناسب خارج از فصل شلوغی بهره مند شوید، در فصل تابستان به تایلند مسافرت کنید.