اعتصاب مسافران پرواز نجف-تهران

مسافران پرواز نجف-تهران به دلیل عدم پاسخگویی از هواپیما پیاده نمی‌شوند. اعتصاب مسافران پرواز نجف-تهران به علت تاخیر پرواز و عدم پاسخگویی مسئولان پرواز بود.

پرواز شماره ۳۴۰۴ ایران‌ایر از نجف به تهران که پس ۱۴ ساعت تاخیر، صبح امروز بالاخره انجام شد، دقایقی پیش به تهران رسید، اما مسافران که هیچ پاسخی از مسئولان نگرفته‌اند، از هواپیما پیاده نمی‌شوند.

اعتصاب مسافران پرواز نجف-تهران

مسافران ایرانی و عراقی که باید اوایل دیشب با این پرواز به تهران می‌رسیدند، شب گذشته را در فرودگاه نجف گذرانده‌اند. مسافران معترض از دیشب نتوانسته‌اند مسئولی را بیابند تا علت این تاخیر طولانی را متوجه شوند و کسی هم پاسخگوی آنها نبوده است.

آنها خواستار برخورداری از حقوق خود با توجه به آیین‌نامه حقوق مسافر ابلاغی وزیر راه و شهرسازی هستند.

طبق آخرین اطلاعات خبرنگار ما، یکی از مسئولان شرکت هواپیمایی قشم ایر با حضور در هواپیما به مسافران قول داد برای رضایت آن‌ها بلیط رفت و برگشت به مشهد مقدس را در اختیار آن ها قرار بدهد اما با پیاده شدن مسافران از حرفش برگشته است.

به گفته یکی از مسافران این مسئول شرکت قشم ایر بعد از پیاده شدن مسافران، قول پرداخت ۳۰ درصد هزینه بلیط نجف-تهران را مطرح کرده که با اعتراض مجدد زائران روبرو شده و آن ها نیز مقابل دفتر این شرکت هواپیمایی در فرودگاه امام خمینی(ره) تجمع کردند.