راسا پرواز آدراپاناراسا پرواز آدراپانا
فراموشی رمز عبور ؟

تور ترکیه | تور ترکیبی ترکیه

تور ترکیه

تور ترکیه

تور ترکیه | تور ترکیبی ترکیه

اطلاعات قبل از سفر به ترکیه :

اگر قصد سفر به کشور ترکیه را دارید اما هنوز تصمیم نگرفته اید که چه موقع و به کدام شهر سفر کنید، پیشنهاد می شود قبل از انتخاب پکیج تور ترکیه متن زیر را بخوانید.

تور ترکیه در طی دهه های اخیر محبوبیت زیادی بین توریست های دنیا پیدا کرده است و هر ساله میزبان تعداد زیادی توریست از سرتاسر دنیا می باشد.
جمهوری ترکیه که درست در محل اتصال آسیا و اروپا (خاورمیانه) واقع شده . این کشور با داشتن آب و هوایی معتدل و مدیترانه ای، سواحل نیلگون و برخورداری از آثار باستانی فراوان از دوران پیش از میلاد مسیح، قرون وسطا، دوران عثمانی و همچنین وجود مراکز خرید و بازارهای بزرگ همواره مورد توجه گردشگران قرار گرفته. از جمله تورهای پرطرفدار ترکیه می توان به تور استانبول، تور آنتالیا، تور آلانیا و تور کوش آداسی اشاره کرد.

بهترین زمان برای مسافرت به کشور ترکیه

زمان مناسب برای سفر به ترکیه با توجه به شهری که انتخاب می کنید متفاوت خواهد بود. همچنین هدف از سفر را نیز باید در نظر گرفت. برای مثال، هدف برخی از مسافرین از انتخاب تور ترکیه لذت از پیستهای مجهز اسکی ترکیه می باشد، برخی سواحل بینظیر ترکیه را می پسندند و عده ای برای خرید از فستیوالهای مختلف به این کشور سفر می کنند. زمان مناسب برای استفاده از پیست های اسکی ماههای دی و بهمن ، برای استفاده از مناطق ساحلی و دریا بهار و تابستان و برای خرید و شرکت در فستیوال های مختلف معمولا اوایل تیر و قبل از سال نو میلادی می باشد.

نحوه سفر به کشور ترکیه

برای سفر به ترکیه شما نیاز به ویزا نخواهید داشت و تنها داشتن گذرنامه به شما امکان سفر به کشور ترکیه را خواهد داد. به همین جهت عده زیادی از ایرانی ها برای انجام مراحل مربوط به انگشت نگاری ویزای کانادا ، ترکیه را برای سفر و مراجعه به مراکز وک (VAC) انتخاب می کنند. لازم به ذکر است ، آژانس خدمات مسافرات هوایی و جهانگردی راسا پرواز آدراپانا در این زمینه به صورت تخصصی اقدام به برگزاری تور انگشت نگاری می نماید. شرکت آدراپانا با داشتن سابقه طولانی و درخشان در بخش ویزا و انجام خدماتی همچون ، تعیین وقت سفارت ، تکمیل فرم ، ترجمه و پیکاپ پاسپورت ، جهت راحتی و سهولت متقاضیان ویزا در انجام مراحل انگشت نگاری اقدام به برگزاری تور انگشت نگاری کرده است.

برای آگاهی از آخرین و مناسب ترین تورهای ترکیه با همکاران ما تماس بگیرید!

تلفن تماس : ۰۲۱۸۸۵۴۲۰۹۴