راسا پرواز آدراپاناراسا پرواز آدراپانا
فراموشی رمز عبور ؟

تور امارات

تور امارات

تور امارات

تور امارات

اگر عاشق سفر به دوبی هستید و علاقه مند به انتخاب پکیج تور امارات هستید، بهتر است ابتدا کمی با این کشور آشنا شوید.

امارات متحده عربی، کشوری در کنار خلیج فارس است که از مجموعه ۷ شیخ‌نشین در سال ۱۹۷۱ تشکیل شد.
این کشور از شرق با عمان و از جنوب با عربستان سعودی مرز زمینی دارد. امارات متحده عربی با قطر و ایران هم از طریق آب‌های خلیج فارس همسایه است.

هفت شیخ‌نشین این کشور شامل ابوظبی، دوبی، شارجه، راس‌الخیمه، فجیره، ام‌القوین و عجمان است.

ابوظبی بزرگترین شیخ‌نشین آن است و دومین شیخ‌نشین دوبی است. بخش اعظم این سرزمین را صحرا تشکیل می‌دهد. دو رشته کوه نیز در این کشور وجود دارد. سواحل این کشور، که اکثر جمعیت کشور در آن ساکنند، عمدتا پوشیده از نمکزار است.

پکیج های مربوط به تور امارات را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید :

بهترین زمان سفر به امارات

از آنجایی که امارات یک کشور صحرایی می باشد، جای تعجبی نیست که آب و هوای گرم و روزهای شدیدا آفتابی داشته باشد. گرم ترین ماه های دبی بین ماه های می تا سپتامبر می باشد که دمای هوا به ۳۹ و ۴۰ درجه می رسد و احتمال بارش باران تقریبا صفر است.

اما دبی در ماه های دسامبر، ژانویه و فوریه خنک ترین آب و هوا را دارد هرچند که با وجود آفتاب، دمای هوای دبی هیچ گاه کمتر از ۲۳ درجه نمی شود. ماه های فوریه و مارچ پربارانترین ماه های دبی هستند ولی میزان باران در این زمان تنها ۲۳ میلیمتر در هر ماه و بسیار ناچیز است. در حقیقت میزان بارش سالانه ی دبی تنها ۱۵۰ میلیمتر می باشد.

در ماه‌های آبان و آذر و فروردین و اردیبهشت، امارات هوای دلچسبی با دمای زیر ٣٠ درجه‌ی سانتی‌گراد دارد و بهترین زمان سفر به امارات همین ماه‌هاست. پس هم سفر به امارات در تعطیلات نوروز می‌چسبد و هم اگر دغدغه درس و دانشگاه ندارید، می‌توانید پاییز را برای سفر به آن انتخاب کنید. زمستان این کشور هم زیاد سرد نمی‌شود؛ نه روز و نه شب.

فقط ممکن است گاهی باران ببارد که آن هم میزان خیلی کمی دارد. در زمستان میانگین دمای هوای دبی در روز ٢٣ درجه‌ی سانتی‌گراد و در شب به ١۴ درجه‌ی سانتی‌گراد می‌رسد. با این حال ضرری ندارد که وقت سفر با تور امارت در زمستان، لباس گرم هم با خودتان بردارید.

برای آگاهی از آخرین و مناسب ترین تورهای امارات با همکاران ما تماس بگیرید!

تلفن تماس : ۰۲۱۸۸۵۴۲۰۹۴