پارک آبی ونیز در برزیل

به هر جایی که سفر کنیم، پارک های آبی جذابیت زیادی نزد مردم و نیز گردشگران دارند. برزیل نیز از این قائده مستثنی نیست. در ساحل ماریانا می توانید به یک مجموعه تفریحی آبی بسیار وسیع رفته و در پارک آبی ونیز ساعت ها به تفریح و ورزش های آبی مشغول شوید و از تور برزیل لذت ببرید.

پارک آبی ونیز در برزیل

پارک آبی ونیز در برزیل

پارک آبی ونیز در برزیل (Veneza water park)، یک پارک آبی غول پیکر است که در ساحل ماریانا واقع شده است. این مجموعه پارک آبی بزرگ شامل بزرگترین رودخانه مصنوعی برزیل می باشد که رودخانه آمازون نام دارد و همچنین این پارک قریب به یک میلیون فوت مربع ۱۰ میلیون لیتر آب را شامل می شود.

در این گردش حتما به بخش میدان پری دریایی نیز بروید. این میدان یک دوش بارانی بسیار بزرگ و هیجان انگیز است که بی نهایت به وجدتان خواهد آورد.

این پارک آبی، یکی از بزرگترین پارک های آبی در آمریکای جنوبی می باشد. علاوه بر ورزش ها و بازی های آبی گوناگونی که در این پارک آبی به آن ها سرگرم خواهید بود، پس از چندین ساعت بازی و تفریح، فود کورت پارک آبی ونیز با انواع رستوران ها و فست فودها ساعتی نشاط آور از خوراکی های خوشمزه و خوش آب و رنگ را برایتان فراهم می سازد. به خصوص رستوران هایی که غذاهای دریایی سرو می کنند، قابلیت این را دارند که نظرتان را درباره ی غذاهای دریایی تغییر داده و شما را به یکی از طرفداران غذاهای دریایی تبدیل سازند.

پارک آبی ونیز در برزیل

پارک آبی ونیز در برزیل

Veneza پایتخت شهر رسیف و نام مستعاری است که به این منطقه داده شده است. پارک آب در ۲۰ کیلومتری جنوب شهر رسیف واقع شده است.

به طور کلی پارک آبی ونیز نه تنها بزرگترین پارک آبی برزیل، بلکه یکی از مطرح ترین و بزرگترین پارک های آبی آمریکای جنوبی نیز محسوب می شود.

نقشه ی دسترسی به پارک آبی ونیز در برزیل: